Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 154

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Моя съпруг ме подкрепя изцяло.Разглеждаме заедно каталози за да изберем
    следващия гоблен ,вкусовете ни са много еднакви с малки изключения
    Дори няма търпение да види крайния резултат.Често ми купува гобленчета
    за подарък .Когато съм заета ,той носи гоблена за да го поставят в рамка
    и толкова добре подбира рамката и паспартуто ,че се получава невероятно Като се има в предвид ,че е коп.специалист е голям естет.Истински ценител на красотата и меценат Затова аз се чувствам добре и работата ми спори!
    Пожелавам на всеки такъв мъж!

  2. #2

    Подразбиране

    Моят мъж приема хобито ми много добре. Дори се шегувахме, че така не му е "толкова съвестно" като висне на компа. Знае, че аз си се занимавам и не ми е скучно. Така всеки се забавлява и прави, това което му харесва и сме заедно.
    А иначе дядо ми ревнуваше баба ми като почнеше да плете или да се занимава с нещо си такова, че не му обръща внимание - много се сърдеше

  3. #3

    Подразбиране

    моят в началото се нервираше но след като видя два-три които му допаднаха започна да пита какво шия,което страшно ме зарадва.все пак заслужава си да оценят труда ти дори и да са мъже нали?извинявам се на мъжете които шият те са не по добри от нас!!!!

  4. #4

    Подразбиране

    и не по-лоши Дейна - и не по-лоши

    аз лично не мога да различа гоблен шит от мъж от тези шити от жена, а и нали сме хванали една и съща краста

    а за харесването на гоблени - и моя хареса нколко и чака да види кога ще ги ушия, няма да казвам какво е харесал, че ме хваща страх само от мисълта за тях - огромни и с много цветове май казва всичко.
    поне докато обещавам да ги ушия е търпелив и съпричастен със занимавката ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  5. #5

    Подразбиране

    много си права.виждала съм красоти ушити от мъже...неверотни са .не напразно предварително се извиних

  6. #6

    Подразбиране

    и аз нямам проблеми за шиенето,винаги е харесвал,че шия гоблени.и дори сам ми предлага,като види,че наближава края , да си харесам някой да ми свали от нета или да си купя готов.много се радвам,че уважава хобито ми.

  7. #7

    Подразбиране

    И моят съпруг ми съдейства за удобства при шиене. И за да не го дразни силната светлина ми е монтирал за удобно за мен място от старите лампи с големи подвижни рамена. Така светлината е удобна за мен и си я нагласям както искам ,а в стаята може да не свати друго.

  8. #8

    Подразбиране

    Нека и аз да се включа - моят мил съпруг също ме подкрепя относно това хоби!!! Само ми е забранил да шия вече цветя, понеже достатъчно съм била ушила според него, а също и картина в картина. Ама само това са ограниченията. Иначе като трябва да купя панама, конци идва и той с мен, хвали се на познатите, трябваше да ушия едно гобленче за една негова колежка, че й казал как хубаво съм шиела . Сега е избрал какъв гоблен да ушия за кухнята и всъщност след като свърша поредното цвете, което е за подарък по негов избор е модела, ще го почвам. Иначе за приготвяне на вечерята, не ми помага но трае докато завърша и се наканя да направя нещо

  9. #9

    Подразбиране

    Аз съм от щастливите, чийто половинка уважава и подкрепя това хоби. Не се вълнува много от рамки и модели, но понякога показва нетърпение да види гоблена готов.

  10. #10

    Подразбиране

    Явно 97% сме щастливки и мъжете ни подкрепят.Моят е по-различен с това,че не ми дава да продам някой.Няколко гоблена ми е поставял самият той в рамка(рамката е поръчана,останалото е негово дело).И най-смешното: когато децата се шегуват на кого кой гоблен е,той казва: "-На когото му трябват гоблени - да си шие!" А в отговор на Лари мисля, че гобленарството е изкуството на тези,които не могат да рисуват,но душата им копнее за това.

  11. #11

    Подразбиране

    да ,Atina,много си права!Моят съпруг рисува чудесно и сега готви самостоятелна акварелна изложба. Но работата му е напрегната и вечер му се иска малко тишина и покой за очите. После сам святка и рисува. А спрямо рисуването аз съм с две леви ръце--така чрез гоблените пресъздавам част от това,което бих искала да нарисувам.

  12. #12

    Подразбиране

    моят съпруг не ми се пречка и не се сърди,когато шия,защото му остава време за''мъжките му работи .той само ги окачва и им се радва

  13. #13

    Подразбиране

    здравей те аз съм мъж и аз търся и купувам гоблените на моята съпруга. и много я подкрепям

  14. #14

    Подразбиране

    e nai posle da chuem mnenieto i na edin muj , ama vuprosa e ti shiesh li i kak se otnasia zena ti kum tova
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  15. #15

    Подразбиране

    Съпругът ми одобрява моето хоби, немалка част от гоблените ми е подарил той.Децата също ме подкрепят .големият ми подарява гоблени, а малкият ми търси схеми.

    katya ivanova

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •