Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 154
  1. #16

    Подразбиране ао

    Е , момичета, аз също съм от щастливките. Моят съпруг също не шие, но се радва на всеки мой ушит гоблен .Само понякога ми прави забележка , че шиенето на лампа ще ми навреди на очите , но когато му покажа ушития гоблен"омеква" и само промърморва"И все пак не ший вечер".Но това е от обич към мен и не се сърдя
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  2. #17

    Подразбиране

    Шиенето е прекрасен повод за него да окупира компютъра. Харесва му, че шия. Предпочита го пред "занимаване с глупости" тоест да излизам някъде по нощята... сакън да не ме открадне някой хехе

  3. #18

    Smile

    Никои не ми се бърка старая се да не прекалявам.
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  4. #19

    Подразбиране

    Моя съпруг ме подкрепя изцяло.Разглеждаме заедно каталози за да изберем
    следващия гоблен ,вкусовете ни са много еднакви с малки изключения
    Дори няма търпение да види крайния резултат.Често ми купува гобленчета
    за подарък .Когато съм заета ,той носи гоблена за да го поставят в рамка
    и толкова добре подбира рамката и паспартуто ,че се получава невероятно Като се има в предвид ,че е коп.специалист е голям естет.Истински ценител на красотата и меценат Затова аз се чувствам добре и работата ми спори!
    Пожелавам на всеки такъв мъж!

  5. #20

    Подразбиране

    Моят мъж приема хобито ми много добре. Дори се шегувахме, че така не му е "толкова съвестно" като висне на компа. Знае, че аз си се занимавам и не ми е скучно. Така всеки се забавлява и прави, това което му харесва и сме заедно.
    А иначе дядо ми ревнуваше баба ми като почнеше да плете или да се занимава с нещо си такова, че не му обръща внимание - много се сърдеше

  6. #21

    Подразбиране

    моят в началото се нервираше но след като видя два-три които му допаднаха започна да пита какво шия,което страшно ме зарадва.все пак заслужава си да оценят труда ти дори и да са мъже нали?извинявам се на мъжете които шият те са не по добри от нас!!!!

  7. #22

    Подразбиране

    и не по-лоши Дейна - и не по-лоши

    аз лично не мога да различа гоблен шит от мъж от тези шити от жена, а и нали сме хванали една и съща краста

    а за харесването на гоблени - и моя хареса нколко и чака да види кога ще ги ушия, няма да казвам какво е харесал, че ме хваща страх само от мисълта за тях - огромни и с много цветове май казва всичко.
    поне докато обещавам да ги ушия е търпелив и съпричастен със занимавката ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  8. #23

    Подразбиране

    много си права.виждала съм красоти ушити от мъже...неверотни са .не напразно предварително се извиних

  9. #24

    Подразбиране

    Моят съпруг не е абсолютен привърженик на гоблените , ноникога не ми е забранявал или не се е сърдил ,когато им отделям повече внимание . Никога не ми е отказвал да си купя определен гоблен или да сложа някой ешит в рамка Дори двамата измисляме място ,къде да го закачим . Но той е човек на творчеството ,рисува и спорът ни е гобленарството творчество ли е или не . Вие как мислите

  10. #25

    Подразбиране

    Моят мил съпруг много ме разсмива Докато шия, той идва и като любопитно хлапе си вре носа в схемата, после гледа какво точно шия и започва да задава въпроси Хахаха Много е сладък!

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Моят съпруг не е абсолютен привърженик на гоблените , ноникога не ми е забранявал или не се е сърдил ,когато им отделям повече внимание . Никога не ми е отказвал да си купя определен гоблен или да сложа някой ешит в рамка Дори двамата измисляме място ,къде да го закачим . Но той е човек на творчеството ,рисува и спорът ни е гобленарството творчество ли е или не . Вие как мислите

    според мен е творчество, ние прекарваме с месеци над гоблена за да добие завършения си вид, нищо че използваме картини създадени от други "маистори"

    А защо нито един мъж не се е произнесъл досега как жена му или приятелката му се отнасят към шиенето на гоблени. Интересно е да се чуе
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  12. #27

    Подразбиране

    Мойта половинка също много ми се радва , че шия.Заедно ходим за панама,конци и рамки.А когато няма в Пазарджик това ,което търся заминаваме за Пловдив без никакви колебания.

    Тъй като се занимавам и с доста други неща, винаги ме е подкрепял.А когато види нещо ново ме пита: " А бе ти какво не можеш да правиш?".

    Радва се при всеки мой ушит гоблен и ме стимулира с думичките:
    "Ти си моя шампион ! ".
    Как да не си го обичкам?!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #28

    Подразбиране

    Моят съпруг също ме подкрепя и понеже аз бавно шия не му се набива в очите че давам пари за гоблени и рамки .Доволен е че вместо да седя пред компютъра аз шия гоблен малко му пречи силната светлина и само ме дебне да спра да шия и я спира

  14. #29

    Подразбиране

    и аз нямам проблеми за шиенето,винаги е харесвал,че шия гоблени.и дори сам ми предлага,като види,че наближава края , да си харесам някой да ми свали от нета или да си купя готов.много се радвам,че уважава хобито ми.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    И моят съпруг ми съдейства за удобства при шиене. И за да не го дразни силната светлина ми е монтирал за удобно за мен място от старите лампи с големи подвижни рамена. Така светлината е удобна за мен и си я нагласям както искам ,а в стаята може да не свати друго.

Страница 2 от 11 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •