Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 154
  1. #31

    Подразбиране

    Нека и аз да се включа - моят мил съпруг също ме подкрепя относно това хоби!!! Само ми е забранил да шия вече цветя, понеже достатъчно съм била ушила според него, а също и картина в картина. Ама само това са ограниченията. Иначе като трябва да купя панама, конци идва и той с мен, хвали се на познатите, трябваше да ушия едно гобленче за една негова колежка, че й казал как хубаво съм шиела . Сега е избрал какъв гоблен да ушия за кухнята и всъщност след като свърша поредното цвете, което е за подарък по негов избор е модела, ще го почвам. Иначе за приготвяне на вечерята, не ми помага но трае докато завърша и се наканя да направя нещо

  2. #32

    Подразбиране

    Аз съм от щастливите, чийто половинка уважава и подкрепя това хоби. Не се вълнува много от рамки и модели, но понякога показва нетърпение да види гоблена готов.

  3. #33

    Подразбиране

    Явно 97% сме щастливки и мъжете ни подкрепят.Моят е по-различен с това,че не ми дава да продам някой.Няколко гоблена ми е поставял самият той в рамка(рамката е поръчана,останалото е негово дело).И най-смешното: когато децата се шегуват на кого кой гоблен е,той казва: "-На когото му трябват гоблени - да си шие!" А в отговор на Лари мисля, че гобленарството е изкуството на тези,които не могат да рисуват,но душата им копнее за това.

  4. #34

    Подразбиране

    да ,Atina,много си права!Моят съпруг рисува чудесно и сега готви самостоятелна акварелна изложба. Но работата му е напрегната и вечер му се иска малко тишина и покой за очите. После сам святка и рисува. А спрямо рисуването аз съм с две леви ръце--така чрез гоблените пресъздавам част от това,което бих искала да нарисувам.

  5. #35

    Подразбиране

    моят съпруг не ми се пречка и не се сърди,когато шия,защото му остава време за''мъжките му работи .той само ги окачва и им се радва

  6. #36

    Подразбиране

    здравей те аз съм мъж и аз търся и купувам гоблените на моята съпруга. и много я подкрепям

  7. #37

    Подразбиране

    e nai posle da chuem mnenieto i na edin muj , ama vuprosa e ti shiesh li i kak se otnasia zena ti kum tova
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  8. #38

    Подразбиране

    Съпругът ми одобрява моето хоби, немалка част от гоблените ми е подарил той.Децата също ме подкрепят .големият ми подарява гоблени, а малкият ми търси схеми.

    katya ivanova

  9. #39

    Подразбиране

    аз съм толкова мълчалива и кротка когато шия че няма начин да не одобрява гоблените освен това като шия компа е свободени той се урежда

  10. #40

    Подразбиране

    Ако шия гоблен - си губя времето, ако стоя във форума -се занимавам с глупости. Да шия когато сме заедно означава да отнемам от времето за семейството. Но пък иначе ми разпечатва схеми и купува конци, като му се обадя да купи. А рамките избираме заедно. Гледам да шия ако той е зает с друго. Освен това напоследък се убеждава че имам нужда от гоблена за да не съм изнервена.

  11. #41

    Подразбиране

    моя няма нищо против,но ще имам проблем ако си изгубя иглата и той се набоде

  12. #42

    Подразбиране

    Любимата реплика на моята половинка е "Пак ли този парцал"
    Обаче живо се интересува до къде съм стигнала, дали вече се е оформила картинка и всъщност няма нищо против , защото съм толкова кротка , не ги гледам кой какво върши и не им намирам кусури .

  13. #43

    Подразбиране

    А пък моят съпруг когато види, че взимам гоблена и сядам казва на децата "Тишина майка ви взе гоблена" Ама да знаете, че това ни е най-хубавото време. Съпругът ми спокойно гледа телевизор, децата си играят тихо или също гледат телевизор рай. Иначе ходи и ми купува конци, панама и даже когато давам гоблен за рамка се консултира с кума ми /той ми прави красивите резбовани рамки/ какъв профил на рамката ще е подходящ за гоблена. С две думи НЕ МИ ПРЕЧИ.

  14. #44

    Подразбиране

    Момичета има ли значение дали мъжете одобряват това наше хоби?Така или иначе ние пак ще си шием,те пак ще си мрънкат и така гоблен след гоблен

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    здравейте и от мен
    и моят съпруг се отнася с търпение към моето хоби
    През цялото време ме подкрепа
    но все още не ми е подърявал гоблени
    Много си е харесал гоблена "В кръчмата" и иска да го ушия
    но като зная колко е голям не зная дали ще успея

Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •