Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 154

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Мисля ,че трябва да си отстоявата позициите.Нали е наготвено и почистено?Всеки уважаващ себе си човек има право на свое лично време.Който иска ще шие, който иска ще спи , абе ще си върши свои си неща?Така ,че покажете женски хитринки , моля ви!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  2. #2

    Подразбиране

    Моят съпруг ме подкрепя и харесва хобито ми.Мога да кажа,че той бе "виновникът" да сложа гоблените си (които стояха в един шкаф отдавна) в рамки,защото си заслужава да се види това което съм сътворила и да се уважи труда,който съм положила.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте,много е хубаво когато има подкрепа в къщи.Моят съпруг не харесва хобито ми.За него гоблените са парцалчета по стените.Не ми пречи да шия, но не ме подкрепя.Когато го накарам да закачиме някой гоблен се оплаква, че пак ще разваляме стените.Аз обичам да шия, и въобще не се интересувам от мнението му.

  4. #4

    Подразбиране

    Много интересна тема,в която мога и аз да се включа като заявя,че приятелят ми не само че не ме подкрепя,ами чак се държи злобно когато разбере че "пак сам си губила времето",непрекаснато разправя наляво и надясно ,че сам била като някоя баба ,ама на мен хич не ми пука,като не му харесва да си потърси по-модерна

  5. #5

    Подразбиране

    Точно така, момичета! Хич да не ви пука какво е отношението на мъжете край вас към вашето хоби! Те питат ли ни дали ни харесва всяко свободно време да клечат край язовири и реки в очакване на щастливия улов?! За успокоение трябва да ви кажа, че за мъжкото съсловие у дома моите творения са просто едни "кавьорчета", с които си губя времето и си вадя очите. Всъщност мисля че те вътрешно одобряват това, което творим, но не искат да си го признаят от злоба. Радва ме, че напоследък синът взе да проявява открит интерес към това, което правя и дори сам си избра няколко моделчета, които да му ушия.

  6. #6

    Подразбиране

    Моят съпруг подкрепя,стимулира и оценява хобито ми!Той е част от него - избира ми модели,рамки и заедно купуваме всичко/конци,панама/.Най-обича да сме в къщи пред телевизора и аз да шия!Направо семейна идилия.Заедно се радваме на готовия продукт!Облива ме със суперлативи и ми се струва,че радостта му е по-голяма от моята!

  7. #7

    Подразбиране

    Моето гадже много е доволен от гоблените ми.Дори сме се разбрали,че като се оженим винаги ще има бюджет "Книги" и "Гоблени".
    Но баща ми само ме кара да ходя да си купувам готови ушити гоблени,че ми вредяло на очите да шия

  8. #8

    Подразбиране

    И аз да ви кажа мъжът ми много ми се радва ,че шия!Но двегодишният ми син-не! Само да види кутията с гоблена и писва-какво ли си мисли-"сега пак сам и пак напикан 5-6 часа..." Шегувам се де,ама наистина не ми дава да шия!А съпругът ми като започна много да крещя по всички и той казва -вземи си моля те гоблена!Т.Е. млъкни малко!

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте момичета!Моят съпруг също ме подкрепя, няма нищо против да си шия.

  10. #10

    Smile

    здравейте днес и от мен. само мога да се оплача на спокойствие. мен не ме подкрепя много моята половинка. и при мен като види , че започвам да шия все ми намира друга работа и се сърди "гледаш да претупаш набързо всичко за да седнеш да шиеш". а пък свекърва ми все казва "почини си малко, за какво си вадиш очите"тя е селска жена и за нея от това няма смисъл. тя не може да разбере, че това е почивката за мен. е.... не мога да копая и не съм добра в селската работа, но какво да направя?
    аз обаче вече 20 години не ги слушам и си имам хоби което ми е предпочитано (преди плетенето и цветята).
    дерзайте всички

  11. #11

    Подразбиране

    В началото когато се запалих по гоблените мъжът ми толкова се впечатли,че уши 3гоблена,започна четвърти но си остана недовършен и до сега.Все не стигам до него.

  12. #12

    Подразбиране

    Момичета, като чета тук отзивите - та вие имате съпрузи МЕЧТА.

    А при мен още от началото, а то началото е доста отдавна - "Стига си си вадила очите!", " Не те ли хващат нервите", "Не стига, че по цял ден си пред монитор, а и сега....".

    Та отношението е никакво. Синът ми покрай мъжът ми и той - същите приказки.
    Аз и за това си шия гобленчетата и след това си ги скатавам под леглото!

    Но вече съм решила, бавно да ги рамкирам и махам картина, слагам гоблен и т.н.

    Ще видят те!

  13. #13

    Подразбиране

    Как можеш да скриеш под леглото всички тия прелести,които си ушила?! Твоите гоблени са уникални!Трябва да са на най-видното място!
    Това е да труда ти. А това за мъжа ти.

  14. #14

    Подразбиране

    Здравейте,когато се омъжих и през деня оставах сама си ших един гоблен започнат преди брака. Веднъж свекървата се прибра по-рано и много се изненада и зарадва на това което правя,тя не можеше да повярва, че една софиянка/омъжена за мъж от Черноморец / умее да шие и плете.Сега след много години с моя мъж седим пред телевизора- той си пие ракийката ,а аз шия .Сутрин оставям гоблена на дивана за да може да види какво съм ушила .Когато трябва да си купувам нещо за гоблените на него поръчвам защото той е в движение по работа, а аз работя далече от центъра.Както се казва - една семейна идилия

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Аз съм щастливка, защото моят мъжме подкрепя изцяло. Даже уши 1 и си беше харесал още 2 малки гобленчета, на които уши фона. Е накрая аз ги довърших, защото дойде пролетта и го затрупа работа на лозето, уроци по английски и т. н. И оттогава не е захващал. По едно време имаше "Не си боди вече очите, нали видях какво е. Престани вече", но му отпях набързо и той престана. Иначе като види, че шия гледа до къде съм стигнала и даже припира по-бързо да го свършвам, че да го слагаме в рамка.
    Въобще мъжете са много противоречиви личности. Така, че на който му се шие да шие без да се притеснява.

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •