Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 154
  1. #46

    Подразбиране

    Моя мъж харесва моето хоби.Доставя му истинско удоволствие да поглежда до къде съм стигнала и т.н.Оценява труда ми и няма нищо против похарчените за гоблени пари.
    Красотата ще спаси света!

  2. #47

    Подразбиране

    здравейте, моята половинка не стига че ме поткрепя, подарява гоблени ами на всичкото отгоре и изявява желание и той да пошие макар и малко, даже имам няколко гоблена на които първите бодове са негови!!!!

  3. #48

    Подразбиране :)

    Moiat maj sa6to mnogo haresva moeto hobi i vse me pita do kade sam stignala i go gleda Niama ni6to protiv daje i mi kupuva gobleni

  4. #49

    Подразбиране

    Моят мъж казва,че съм се смахнала на тема гоблени,защото съм си купила количества за пет живота.Но не ми пречи,даже понякога ме финансира за следващата ми лудост.А сега се шегува,че така било по добре отколкото да съм си намерила някой,понеже през деня уча с децата,готвя,чистя,пазарувам и ми остава време да седна на компютъра,а вечер слушам музика или телевизия шиейки и това продължава до един,два часа посреднощ.И понеже спя по малко,той ми казва,че ми оставало време и за "чуждо"(в кръга на шегата разбира се).

  5. #50

    Подразбиране

    Моя също ме поткрепя , но защото така с чиста съвест се отдава на своето хоби-да играе на компа.

  6. #51

    Подразбиране :)

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Моят мъж казва,че съм се смахнала на тема гоблени,защото съм си купила количества за пет живота.Но не ми пречи,даже понякога ме финансира за следващата ми лудост.А сега даже се шегува,че така било по добре отколкото да съм си намерила любовник,понеже през деня уча с децата,готвя,чистя,пазарувам и цъкам на компютъра,а вечер слушам телевизия шиейки и това продължава до един,два часа посреднощ.И понеже спя по малко,той ми казва,че ми оставало време и за "чуждо".
    I moiat maj kato gleda kolko shemi imam se 4udi kolko jivota 6te mi triabvat da gi napravia

  7. #52

    Подразбиране

    това за кучето ясно / любовта на м.... минава през стомаха/, ама това за бутоните не го разбрах. Той и моя няма нищо против хобито ми. Ама те май всичките ни мъже са едни щастливци, че то в днешно време къде ще намериш жени като нас - да седят в къщи и да шият гоблени, а като не шият да плетат вместо да го ударят на живот . Макар че откъде толкова ум в един мъж

  8. #53

    Подразбиране

    Моя мъж също няма нищо напротив.Даже когато иска да му освободя компютъра или да има мир и тишина сам ме кара да седна да шия. Аз обаче не му казвам кое колко струва, защото ще нададе вой.

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mery_kostadinova Виж мнение
    Ако шия гоблен - си губя времето, ако стоя във форума -се занимавам с глупости. Да шия когато сме заедно означава да отнемам от времето за семейството.
    Твоят мъж май е обменял мнения с моя. Абсолютно същото го чувам и аз.

    Проблема е, че ако ме види да седна с гоблена и почва да мрънка и веднага ми намира нещо друго из къщи за правене. Само съм си губела времето и очите за нещо абсолютно безполезно.
    А пък за схемите на компютъра, да съм ги махала че с толкова много картинки съм му задръствала харда.
    Уви аз съм от оня малкия процент, дето мъжете им са твърдо против хобито им.

  10. #55

    Подразбиране

    Вкъщи и тримата мъже приемат съвсем нормално шиенето. Между впрочем никога никой не ми се е възпротивявал за каквато и да е прищявка. Само от време навреме съпругът ми промърморва да си почивам и да си щадя очите, но...
    Като чета някои мнения си мисля, че съм късметлийка.

  11. #56

    Подразбиране

    Аз още нямам половинка до мен, но майка ми като види тея конци по масата и й призлява - Кога ще ги пребереш, тая маса, да не е за конци, ма аз малко не я слушам да си призная

  12. #57
    Активност Аватара на didi_ml
    вече сме пловдивчани
     
    55 Мнения
     

    Подразбиране

    Общо взето не ме оставя без нещо за боцкане,харесва му първо изненадата от подаръка, а после и крайният резултат!

  13. #58

    Smile

    И аз разхвърлям конците по масата и понякога ги намирам прибрани щот пречели.Гоблена ли все ще шия,ама си боцкам и не ми пука.А схеми съм насъбрала кат вас за няколко живота,но докат имаме очи и желание ще си шием ))
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  14. #59

    Подразбиране

    Много се зарадвах на тази тема. Моето скромно мнение е, че като цяло мъжете са много противоречива порода. Моят например донякъде ревнува от моето хоби. Защото знаете как шиенето увлича - ха сега тази фигурка да се покаже, ха и другата... и отиват часове. Същевременно го виждам как когато направя нещо красиво, е много доволен, а особено как грейват очите му когата негови познати кажат: Брей, амо това всичкото жена ти ли го е правила? Напоследък бях поизоставила шиенето, пък и работата по обновяване на сайта ми по разни причини. Той самият ме стимулира да го обновя и разнообразя, за което много му благодаря.

  15. #60

    Thumbs up

    Реклама:
    за моя най-голяма радост в къщи ме подкрепят и дори в последно време ме поощряват да продължавам да шия (получавам и предложения) за избор на следващ модел, но аз винаги сама си ги избирам.Не са ли ми по вкуса няма да мога да шия

Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •