Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 154
  1. #1

    Подразбиране а как се отнасят вашите половинки към гоблените

    Моят съпруг се отнася с търпение, шия когато гледа мачове и не му преча, но явно не одобрява харченето на "излишни пари" за конци и рамки и пр.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #2

    Подразбиране

    Моя мъж ме юрка да шия по бързо за да види крайния резултат.Той е толкова запален колкото и аз нищо че не шие.И никога не ми е отказал пари за гоблен.Направо щастливка.

  3. #3

    Подразбиране

    Срещам разбиране и подкрепа,даже на темата гоблени е много запален,но само да се любува на готовия продукт.Така и неможах да го запаля да шие.Благодарение на неговата подкрепа се радвам на хобито си.

  4. #4

    Подразбиране

    блазе ви за такива мъже
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  5. #5

    Подразбиране

    Моя съпруг ме подкрепя изцяло в моето хоби- радва се на него, колкото и аз! Говоря спокойно с него за гоблени, показвам му различни неща, разглежда, интересува се, макар че не шие. Никога не ми е отказал нищо, свързано с гоблените, било то конци, гоблен или нещо друго! Възхищава се на моите творения искрено! Радвам се, че е така положително настроен към моето хоби, защото така и аз се чувствам щастлива и спокойна, когато шия или когато трябва да си купя някакви материали за шиене или готов комлект гоблен!
    Благодарна съм, че ме подкрепя в моето хоби! Заслужава много

    viking, не се притеснявай! Твоята половинка ще свикне с времето и може би ще промени своето отношение! Хората малко или много се променят с времето и годините, нали живота ни прави по-мъдри...
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Да споделя и аз - мъжът ми не само ме подкрепя,но бих казала,че и е активен участник в създаването на гоблените. Не ,той не шие,дори незнае иглата как се вдява , но той ми разпечатва схемите,купува ми конците и панамата /с "рейсова" заповед , разбира се/. Дори в някои случаи избира сам рамките,ака не сме двамата заедно. Има добър вкус и изцяло му се доверявам. А и няма как да е другояче след толкова години съвместен живот. Дори не ми се сърди,когато понякога не съм сготвила бързайки да ушия нещо спешно. Прави си сандвичи, дори и на мен.
    Само не ми завиждайте де!...
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте, моят съпруг също много ми се радва.Разбрали сме се аз шия, той плаща рамките на гоблените....По различни поводи ми подарява гоблени.Много ми е готин...Малко мрънка, когато аз цял ден съм бродирала и няма нищо за ядене...ама после отива до могазина и взима нещо....Докато преди да се омъжа, баща ми много се дразнеше, непрекъснато ми говореше:"Толкова ли нямаш друга работа, та си седнала да ми бродираш!!!"Много се изнервях!Сега съм си щастлива!!!
    Голяма зарибявка са тези гоблени,покрай мен цялото семейство се запали и всички много ми се радват.Само чакат нещо да довърша и настава радост!!!

  8. #8

    Smile

    Моят съпруг е много добър и готин и изцяло ме подкрепя за гоблените.

  9. #9

    Подразбиране

    Аз макар и да не съм омъжена имам приятел, който много ме подкрепя. Даже покрай мен и той се зарази и си взе едно малко зимно гобленче, което в момента краси стаята му и откакто го уши много повече уважава хобито За предния Св. Валентин получих от него най-милия подарък в живота ми - беше избродирал гобленче със сърчица, но понеже не беше успял да намери ключа, а само схемата на гобленчето сам беше избрал и цветовете и го беше шил всеки ден през нощта когато не сме заедно, това беше и е най-прекрасния подарък, който съм получавала досега и в момента това гобленче виси рамкирано над бюрото ми

  10. #10

    Подразбиране

    Аз също получавам изцяло подкрепата на съпруга си-купувам си това,което ми трябва за гоблен,понякога двамата избираме гоблена,а за избор на рамка задължително сме двамата.Никога не ми е отказвал нещо свързано с моето "скъпо хоби" .Дано само не се премисли......

  11. #11

    Подразбиране

    аз съм и ДА и НЕ - не ми пречи, не се сърди, понякога се интересува как върви и ако гоблена е на видимо място с интерес се заглежда. вече е научил, че има различни бодове и с даже ги е обсъждал (почти професионално) с една съседка, която даже не е разбрала, че той не знае как се правят само е чувал 1:1, 1:2, 1:4, кръстчета, френски възли и т.н.
    да не забравя да го похваля, слага ми рамките - избира ги сам или понякога заедно, случвало се е да ме подръчква да свърша нещото, което работя, защото вече е харесал рамка
    но откакто разбра, че в шкафовете има общо 18 започнати и нови гоблени (това беше изненада и за мен) отказва да ми купи нови



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  12. #12

    Подразбиране

    браво на вашите мъже

    просто ми е интересно за разнообразие няма ли някой да се оплаче че мъжът или приятеля не споделя това хоби и се възмущава ако не е сготвено заради прекараното в шиене време.
    А разказа на Суити направо ме трогна.
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  13. #13

    Подразбиране

    Ооо viking, разнообразие мога да кажа, че все пак не живея с приятеля си и въпреки, че съм сигурна, че и тогава ще ме подкрепя да шия, ако разбере, че не съм сготвила заради гоблените, ще спя на хотел

  14. #14

    Подразбиране

    съжалявам Викинг, не мога да те зарадвам, моя хубавец може да готви и когато нищо не съм приготвила (а понякога и при сготвена вечеря) той приготвя нещо и не се мръщи. все пак гледам да не прекалявам



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Моя съпруг не е много очарован от моето хоби,не че ми забранява да шия ама усещанито ми е че не е особенно доволен ако "случайно" не съм наготвила.На мене не че много ми пука ,в началото се опита да прави изречения но разбра че няма кой да го чуе и сега има негласно споразумение когато шия да не ме закача защото става лошо "за него де".

Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •