Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране коректност при изпълнение на поръчка

    На 2.01.2007г. направих поръчка с №С0000181. Проявих разбиране за липса на наличност в момента , но смятам , че забавянето вече излиза от правилата на добрия тон ! Защо тогава не промените начина на заплащане по коректен за двете страни начин / например с наложен платеж при получаване на поръчката / ???

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте iva-nia,
    Знаем за вашата поръчка и както ви обяснихме по телефона очакваме внос на поръчания от вас гоблен "Summer Days" от Франция. Благодарим ви още веднъж за проявеното разбиране и търпение, за което ще получите допълнителен подарък при доставката на поръчката ви. Знаем, че не е приятно толкова време да се чака поръчка и не ви упрекваме за това.

    Относно начините на плащане, следващият месец (Февруари 2007) започваме да изпълняваме поръчки и чрез наложен платеж.

    Поздрави.

  3. #3

    Подразбиране

    Ох, и аз съм на същия хал.Поръчката ми е от 20.03 и е C0000242.
    Такова разминаване стана,че нямам думи.Писах писмо ,пък отговор-нъц.
    Та имам ли поръчка ,нямам ли -незнам,пък и никой ти не казва.
    На всичкото отгоре писах в поръчката ,че ще плащам на куриера при доставка,пък като проверявах статуса на поръчката в сайта ,те отбеляза ли че плащането е по банков път.
    Сега аз ли чакам,те ли чакат-незнам.Но май няма зорлий за продаване в този онлайн магазин.
    Приятен ден.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,

    Наистина с поръчката ви се получи забавяне.
    Не можахме да се свържем с Вас на посочения телефонен номер за да уточним детайлите, а после и с тези писма.

    Поръчка имате, не се притеснявайте.

    Ще я получите в четвъртък. Тя ще включва и допълнителните работи, които пожелахте. И малък подарък компенсиращ излишното забавяне.


    Надяваме се това повече да не се повтаря.

    Изглежда има някаква грешка във формата за проверка на статуса след като пуснахме "плащане с наложен платеж". В момента изглежда винаги показва, че е с банков превод. Възможно най-скоро ще отстраним този проблем

    С вашите забележки и коментари се надяваме да повишим качеството при изпълнение на поръчките.

    Приятен ден

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •