Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 47
  1. #31

    Подразбиране

    Да rdlli, ти си дете, което бродира. Браво,че си поела хобито на мама . Тя сигурно е доволна. А нека синчето отрасне--тогава само ще реши.

  2. #32

    Подразбиране

    Здравейте на всички е било трудно в началото явно. и аз така от любопитство почнах да шия. молех мама сигурно месец да ми разреши да започна един нейн гоблен който беше комплектован и неотварян. мн плакох и и се молех а тя не няма да ти го дам защото ще го почнеш и после аз ще го завършвам. с триста зора се нави да ми го даде. и аз понейе съм инат за 6 месеца го уших и то без нейна помощ навсичкото отгоре и си подобрих успеха в училище и тя нямаше как да не се гордее с мен. сега е много доволна от факта че има кой да и оцени труда който е хвърлила върху "тия парцалки" както се изразяват повечето ми познати. много я ядосвах когато ми се вържеше конеца, чуваше се едно " мамо върза ми се конеца!!!!" и тя престигаше на помощ без значение какво правеше.

  3. #33

    Подразбиране

    Loria здравей, ако не е тайнана колко години си?Или поне на колко си била, когато си започнала да шиеш този гоблен на майка си?Писмото ти живо ме заинтригува?Още повече че и при моята дъщеря малко ученето върви зорлян, та ако знам, че голенът ще й повлияе добре на успеха, да взема да я насърча?

  4. #34

    Подразбиране

    Дъщеря ми е на 8 години и се запали покрай мен.

    Сега се връща изморена от училище, но почти преполови "Фарчето" с малко помощ.

    И наистина много се ядосва като и се върже конеца!!

  5. #35

    Подразбиране

    Моята дъщеря е още мъничка - на 4,5г. е, но като ме види да шия и веднага идва и иска да ми помага да издърпва иглата Дали като поотрасне ще шие или не е още раничко да се каже

  6. #36

    Подразбиране

    А при мен стана малко наобратно - аз се запалих по гоблените сама (работех във видеорент и по цял ден нямах почти никаква работа). Малко по малко майка ми се запали покрай мен по гоблените като ме гледаше как бродирам до малките часове на нощта. А сега и дъщеря ми (3г.7м.) само да ме види че хващам гоблена и тя веднага си взема нейното албумче за конци и иска и тя панама и схема да шие. Детето дори ми "помогаше" за "Коне на реката". Жалко че не мога да ви покажа снимка . Искренно се надявам да се заинтересува повече от гоблените като поотрасне още малко
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  7. #37

    Подразбиране

    Няма начин малката кукла да не стане запалена гобленарка покрай мама и баба.

  8. #38

    Подразбиране

    Dosta interesna temi4ka Az sum na 17 i sum 4etvurtoto pokolenie zapaleno po tova aristokrati4no hobi , bqh vuv vtori klas , kogato y6ih purviqt si goblen i ne mi be6e nikak trydno .Za tova neka nikoi da ne se otkazva i yspeh

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Loria здравей, ако не е тайнана колко години си?Или поне на колко си била, когато си започнала да шиеш този гоблен на майка си?Писмото ти живо ме заинтригува?Още повече че и при моята дъщеря малко ученето върви зорлян, та ако знам, че голенът ще й повлияе добре на успеха, да взема да я насърча?
    Leti извинявай за закъснението, бях 9ти клас като започнах, а сега съм на 25, мисля че съм била някъде на 15-16години , ами ако има желание позволи и да е занимава с това, може да помогне!!!


    Любов е да раздаваш винаги без жал и мигом да забравяш кому какво си дал!!!

    kaspar441@hotmail.com

  10. #40

    Подразбиране

    Аз шия от 15 годишна-класната ми в основното училище ме запали!Покрай мен се запали и майка ми-аз я научих!А сега дъщеря ми е на 10 год.и от 3 годишна издърпва все иглата,но от това лято шие гоблен с кръстат бод!Но я оставям да се оправя сама-вързан конец или сгрешен бод...Дано ие тя стане запалена гобленарка!

  11. #41

    Подразбиране

    Дъщеря ми е 8 годишна, миналана година искаше да я науча да шие. Започнахме, като на панама трябваше да избродира една чашка за кафе, но посредата и омръзна и се отказа. От тогава не е поискала повече да шие.

  12. #42

    Подразбиране

    Аз също се научих на гоблена на мама''Възкресение''тя шиеше и даваше и на мен но само фона,бях около 15 годишна,е като се има в предвит че на прощапулника сам хванала иглата,че да видим какво ще излезе

  13. #43

    Подразбиране

    Синът ми е на 8 .Един ден дойде при мен и ме помоли да го науча и той да бродира. Направихме с общи усилия3-4 бодчета изведнъж каза :тате ме вика и изчезна Така приключи с това негово желание.

  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Дъщеря ми преди няколко години - на 16-17 се въдушеви.Ши обаче 2-3 дни много усърдно,аз се зрадвах.На четвъртия ден , каза:Аз съм до тук.... и повече не пипна!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •