Резултати от анкета: От кой град сте?

Гласували
747. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • София

    126 16.87%
  • Пловдив

    73 9.77%
  • Благоевград

    9 1.20%
  • Стара Загора

    33 4.42%
  • Бургас

    58 7.76%
  • Варна

    85 11.38%
  • Велико Търново

    36 4.82%
  • Русе

    32 4.28%
  • Силистра

    15 2.01%
  • Видин

    13 1.74%
  • Плевен

    29 3.88%
  • Ямбол

    15 2.01%
  • Сливен

    15 2.01%
  • Търговище

    10 1.34%
  • Разград

    6 0.80%
  • Ловеч

    8 1.07%
  • Друго селище

    184 24.63%
Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 241

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране От къде сте?

    Написала съм по-големите градове, тези, които не са от тях могат да ги изберат най-близкия до тях град, който съм написала Просто ми е интересно да видим от къде има най-много гобленари във форума Аз имам подозрения, да видим дали ще се окажат правилни

    Понеже има ограничение само до 12 отговора другите може да си напишат... иначе бих добавила наистина всички по-големи градове...

  2. #2

    Подразбиране

    Записах най близкия Варна. От там се снабдявам с гоблени и рамки.Мога да кажа гобленовият ми град.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    и на мен ми е любопитно да разбера къде се шие най-много
    държа да отбележа, че не съм от Враца, нашия град е по-малък и повечето гобленарки, които познавам не ползват компютри, не знаят за сайта и не влизат във форума, което е жалко, защото губят много.
    аз съм нещо като авангард и нещатен агент на сайта и форума



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  5. #5

    Question

    Какво значи "по-големите градове" ?В анкетата виждам 12 града, а осмият по големина Сливен го няма никакъв?! Какво, ние към Бургас ли да се причислим, или съм Стара Загора? А, че то и Стара Загора го намало! Нито пък Ямбол?! Май ще трябва да се пишем от Пловдив?! Или може би от София?! Моля, не подценявайте гобленарките от тези градове!

  6. #6

    Подразбиране

    marji, прочете ли изобщо това, което съм писала?! Не може повече от 12 отговора...затова и дадох като вариант тези, които са от другите градове да ги напишат в мнение...не съм искала да обидя никой, нито пък подценявам който и да било, да не говорим, че наистина не съм написала прекрасни градове, но само и единствено поради ограничението

  7. #7

    Wink

    Е, не ме разбирайте погрешно, де! Просто като филолог отбелязвам /на шега, разбира се/, че терминът "по-големите градове" не е упротребен правилно. А да не говорим, че има и голям териториален пропуск в картата на България. Вместо да се изброяват толкова градове от северозападната и североизточната част на страната /че дори и градове на една ръка растояние от София/ можеше да се включи една Стара Загора например, към която и ние да се причислим, а не да пускаме отделни мнения. Още повече, че и от този град, пък и от Ямбол, има немалко гобленарки и гобленари. Не сте ли съгласни?

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Aз съм от Кьрлово Шия гоблени от много години В миналото ги купувах от Ст . Загора -фирма Гинокардия Шила съм Вилерови на Солария събирани по мостри от мен -основно казанлъшки и в последните години на Милена стил от които съм много доволна Ако правилно съм се включила - здравейте всички гобленари

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Ако се сещате за още някои по-големи градове пишете Ще ги добавя веднага. Позволих си да изтрия няколко мнения. Съжалявам

  12. #12

    Подразбиране

    Чудесно е, че се появиха още няколко големи града. Но как можем да гласуваме тези, които вече дадохме гласа си за съседен на нашия град?

  13. #13

    Smile

    Здравейте! По принцип съм родом от Карнобат, но съм омъжена и живея в Сливен, така че давам гласа си за Сливен, тъй като едва ли ще включите Карнобат в списъка.

  14. #14

    Подразбиране

    Няколко месеца съм прекарал в Сливен. Чудесно градче е Гласувам за него

  15. #15

Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •