Резултати от анкета: От кой град сте?

Гласували
747. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • София

    126 16.87%
  • Пловдив

    73 9.77%
  • Благоевград

    9 1.20%
  • Стара Загора

    33 4.42%
  • Бургас

    58 7.76%
  • Варна

    85 11.38%
  • Велико Търново

    36 4.82%
  • Русе

    32 4.28%
  • Силистра

    15 2.01%
  • Видин

    13 1.74%
  • Плевен

    29 3.88%
  • Ямбол

    15 2.01%
  • Сливен

    15 2.01%
  • Търговище

    10 1.34%
  • Разград

    6 0.80%
  • Ловеч

    8 1.07%
  • Друго селище

    184 24.63%
Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 241
  1. #46

    Подразбиране

    И моя град го няма но здраве!Някой тук изяви желание за среща в Перник нека се обади Мисля че е Mimik Чакам обаждане
    „Борбата е моята стихия, а победата — моето правило."

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepii Виж мнение
    И моя град го няма но здраве!Някой тук изяви желание за среща в Перник нека се обади Мисля че е Mimik Чакам обаждане
    pepii, не съм била аз - доста съм далече от Перник погледнах назад в темата и мисля, че става въпрос за deizi

  3. #48

    Подразбиране

    az sam ot PLOVDIV I mnogo shte se radvam za takava sreshta,eto i momi4eta ot asenovgrad(naprimer MIMIK) shte mogat da doidat.

  4. #49

    Подразбиране

    И от пазарджик също биха могли да дойдат... ако се организира и аз бих присъствала, ако мога естествено, защото с това училище и тия кандидат-студентски курсове малко трудна работа...

  5. #50
    Активност Аватара на zldi
    дълбоката провинция
     
    3 Мнения
     

    Подразбиране здравейте

    има и от ямбол

  6. #51

    Подразбиране

    Привет от Бургас,морето и всички негови трудови гобленари
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #52

    Подразбиране

    Аз съм от Добрич но гласувах за Варна защотото е най близкия град до моя.Предполагам не може да се напишат всички градове затова ще гласуваме за най близкия до нашето населено място.

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Ами не видях Ловеч в листа. Израстнала съм там!!!!
    Не гласувах,защото съм от Троян ,е бих гласувала за Ловеч ,но и не го няма
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #54

    Подразбиране

    Наистина би трябвало да има опция"други градове", защото България не са само областните градове- ние сме доста повече от други населени места.Аз съм от град, близо до Ямбол и гласувах за него.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  10. #55

    Подразбиране

    Само да кажа, понеже имаше хора, които изявиха желание за среща в Пловдив, отвори се специална тема за това тук:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2506
    Надявам се да може да се видим скоро

  11. #56

    Подразбиране

    Моят град е един от петте най-стари града в България.Малък е,но е много красив.Мога да кажа,че живея в гоблен.Когато се събуждам виждам борове.Имаме минерален извор с желязна вода,която е печелила златен медал и е с най-голямото съдържание на желязо в Европа.Обичам големите градове,но за кратко.При нас спокойствието витае във въздуха.

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atina Виж мнение
    Моят град е един от петте най-стари града в България.Малък е,но е много красив.Мога да кажа,че живея в гоблен.Когато се събуждам виждам борове.Имаме минерален извор с желязна вода,която е печелила златен медал и е с най-голямото съдържание на желязо в Европа.Обичам големите градове,но за кратко.При нас спокойствието витае във въздуха.
    Много красиво си го казала Аз също живея в малък град и при по- дълго отсъствие от него , "боледувам" по него.Просто харесвам уюта на градчето.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  13. #58

    Подразбиране

    Колгото и години да живея в София винаги ще казвам , че съм от Казанлък. Просто само там се чувствам у дома.
    И понеже в анкетата няма този град ще гласувам за Стара Загора

  14. #59

    Подразбиране

    Аз също не съм гласувала. Живях доста време в Пловдив докато учих там, но той е доста далече от Панагюрище и не бих го заменила с никой друг град. Та нали ние сме били първата столица на България след освобождението, е само за десет дни... ама първа, Априлското въстание, при нас се е провело Първото Велико народно събрание - Оборище..... Та Панагюрище си е незаменимо.... е поне за мене!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ако се сещате за още някои по-големи градове пишете Ще ги добавя веднага. Позволих си да изтрия няколко мнения. Съжалявам

Страница 4 от 17 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •