Резултати от анкета: От кой град сте?

Гласували
747. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • София

    126 16.87%
  • Пловдив

    73 9.77%
  • Благоевград

    9 1.20%
  • Стара Загора

    33 4.42%
  • Бургас

    58 7.76%
  • Варна

    85 11.38%
  • Велико Търново

    36 4.82%
  • Русе

    32 4.28%
  • Силистра

    15 2.01%
  • Видин

    13 1.74%
  • Плевен

    29 3.88%
  • Ямбол

    15 2.01%
  • Сливен

    15 2.01%
  • Търговище

    10 1.34%
  • Разград

    6 0.80%
  • Ловеч

    8 1.07%
  • Друго селище

    184 24.63%
Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 241
  1. #1

    Подразбиране От къде сте?

    Написала съм по-големите градове, тези, които не са от тях могат да ги изберат най-близкия до тях град, който съм написала Просто ми е интересно да видим от къде има най-много гобленари във форума Аз имам подозрения, да видим дали ще се окажат правилни

    Понеже има ограничение само до 12 отговора другите може да си напишат... иначе бих добавила наистина всички по-големи градове...

  2. #2

    Подразбиране

    Записах най близкия Варна. От там се снабдявам с гоблени и рамки.Мога да кажа гобленовият ми град.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    и на мен ми е любопитно да разбера къде се шие най-много
    държа да отбележа, че не съм от Враца, нашия град е по-малък и повечето гобленарки, които познавам не ползват компютри, не знаят за сайта и не влизат във форума, което е жалко, защото губят много.
    аз съм нещо като авангард и нещатен агент на сайта и форума



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  5. #5

    Question

    Какво значи "по-големите градове" ?В анкетата виждам 12 града, а осмият по големина Сливен го няма никакъв?! Какво, ние към Бургас ли да се причислим, или съм Стара Загора? А, че то и Стара Загора го намало! Нито пък Ямбол?! Май ще трябва да се пишем от Пловдив?! Или може би от София?! Моля, не подценявайте гобленарките от тези градове!

  6. #6

    Подразбиране

    marji, прочете ли изобщо това, което съм писала?! Не може повече от 12 отговора...затова и дадох като вариант тези, които са от другите градове да ги напишат в мнение...не съм искала да обидя никой, нито пък подценявам който и да било, да не говорим, че наистина не съм написала прекрасни градове, но само и единствено поради ограничението

  7. #7

    Wink

    Е, не ме разбирайте погрешно, де! Просто като филолог отбелязвам /на шега, разбира се/, че терминът "по-големите градове" не е упротребен правилно. А да не говорим, че има и голям териториален пропуск в картата на България. Вместо да се изброяват толкова градове от северозападната и североизточната част на страната /че дори и градове на една ръка растояние от София/ можеше да се включи една Стара Загора например, към която и ние да се причислим, а не да пускаме отделни мнения. Още повече, че и от този град, пък и от Ямбол, има немалко гобленарки и гобленари. Не сте ли съгласни?

  8. #8

    Подразбиране От къде сте?

    Пускам темата, вече поправена, надявам се този път да съм подбрала градовече по-сполучливо Нека всички да гласуват тук

  9. #9

  10. #10

    Smile

    Златна си и действаш светкавично! Това вече е друго нещо!
    Бързам първа да се включа в новия вариант на анкетата. Значи, от Сливен съм, но с удоволствие кликвам на Стара Загора, за да увелича гобленаркото присъствие на този район в проучването.

  11. #11

    Подразбиране

    Sweeti изтървала си Хасково, моля те да го добавиш
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  12. #12

    Подразбиране

    Имам едно предложение! Не знам дали модераторите ще го приемат, но не е ли възможно след определен период от време, да речем седмица, ако даден град не получи нито един глас, да отпада, а на негово място да се постави този, за който са гласували най-много в самата тема, т.е. извън анкетата? Защото наистина тези 12 позиции не могат да обхванат всички във форума. Така накрая ще се оформят 12-те града с най-много гобленари.

  13. #13

    Подразбиране

    Бургас е на 20 мин път с кола,така че с моята работа поне два пъти седмично съм в Бургас,но все пак съм от Айтос.

  14. #14

    Подразбиране

    Добра е тази анкета и вече гласувах ,но си позволявам да отбележа,че критерият,по който да се отбележат градовете според мен е да се прегледат регистрираните,които са отбелязали своето местонахождение и така да се прецени кои градове да се напишат.Незнам дали се изразих достатъчно ясно,но ще дам един пример - не съм забелязала до сега да има от Благоевград,докато от Ст.загора,Сливен и Ямбол има достатъчно и то доста активни участници във форума.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Точно това имах предвид и аз!

Страница 1 от 17 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •