Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Показване на 1 до 15 от 639

Hybrid View

  1. #1

    Talking зелено, зелено

    Галюшка, змиите и игуаните по морето и по такива изложения обикновенно са упоени, защото лесно се плашат и колкото и да са кротки - защитават се и стават опасни ... Игуаната например бие с опашката - моята Маева (трябваше да се казва Саьори, но ) е с 12 см тяла и 25 см опашка - вече удря доста силно и на моменти боли - представи си възрастно животно с опашка метър ... Лошото при тях е, че нападат очите и е опасно ...
    А при змиите е още по-зле, защото макар и упоени имат много силно обоняние и на най-лекият парфюм например реагират с моментално свиване на мускулатурата, което си е душене ... така че внимавайте със снимките!!!
    Иначе ноктите на игуаните се режат, защото са си наистина дълги и е болезнено, когато се разхождат по теб, а и от живота в плен не успяват да ги изтъркат достатъчно добре и както при другите животни - стават болезнени и за тях самите.
    А Теро-Реро избяга през една дупка за кабел в терариума, скъса си мрежата на прозореца в нас и духна ...
    Относно зеленият цвят - игуаните са два основни вида - синя и зелена, като за синята е характерно, че има малко шипче на носа и остава до края на живота си зелена, а зелената игуана с възрастта променя цвета си в сивкав ... чудно ми е защо така са кръстени, но ...
    Скоро чакам и моята да започне да потъмнява - а и аз си я харесвам в този цвят - много е свежа
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Видя ли, че съм права- Реро не знае какво е изпуснал. Представяш ли си каква е жажда за свобода! Ако ми се изпречи на пътя ще ти го върна Знам, че тези животинки в плен се отглеждат трудно. Като прочетох постинга ти изтръпнах - питона беше точно върху вратлето на детето и съвсем не малък. Как обаче го удържа и досега не знам, защото беше дребна и много слабичка. Ама ако я беше стиснал щях да имам ново портмоне Сега ти се отварят нови разходи за маникюрист. Веднъж опитах да лакирам дългите нокти на моето зайче с червен лак,падна голямо дърпане и се отказах. Понеже е с бели лапички щеше да му стои добре. А през зимата Грахчето как се отоплява? Обичали топличко. И са много бавни. Сладурка, погъделичкай я по тумбачето.

  3. #3

    Подразбиране

    Тогава едно гъдкане по крачетата и от мен, но не прекалено

  4. #4

    Подразбиране Рижко Шишко

    Ванина, ще му изчекнеш ръчичките така! Нежно, внимателно, под мишничките. Трябва да ви дръпна един курс на коткарките как се гушкат котки. След като прочетох какво му се е случило......... Добре че Рижи и на Фантазия котето са се оправили. Форума, задачата ми да целувате от мен всяка вечер домашните си любимци не е отпаднала,, ще проверявам

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •