Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Показване на 1 до 15 от 639

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    а ние си имаме тази глезла.тя е най обичана в семейството

  2. #2

    Подразбиране

    Моята маца ...





    Това е тя, в лош момент ...



    Имам също и рибки.

  3. #3
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Ето го и моето котенце как спинка


  4. #4

    Подразбиране ваите пресладки животинки

    Днес пак разгледах снимките на пастичките и тортичките и знаете ли какво установих? Че техните снимки са повече от снимките на гоблените. Толкова са сладки, толкова милички и красиви! Идеше ми да ги награбя всичките наведнъж и мачкам, да стискам, да целувам и пак да мачкам. Вече ми се върти идея в слънчасалата глава - да се съберем на пасти и кафе с гоблени и домашни любимци. Сигурно е много трудно, но не и невъзможно, а?

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, давайте още снимки. Тези не са ми достатъчни! на косматите и опашатите.

  6. #6

    Подразбиране

    Ето и другия ми звяр
    А щом ти се гледат повече снимки - има ги на този сайт:

    http://marji60.multiply.com/photos/album/149
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    marji, черното ще го изям без захар! Такива готини котета! Ама те можели и да Голямята ми дъщеря каза, че докато съм ги разглеждала,се чувало единствено "Ой, на мама". Много ме изкефиха снимките, както ми е сбръчкано в този момент. Благодаря ти! Приятен и щастлив ден! :kissyou

  8. #8

    Подразбиране

    Аз съжителствам с куче - Кода(изключителен дивак), майка лабрадор и баща Българско овчарско куче, морско свинче - Гуши, хамстер - Бобчо и до скоро рибки. Кода прилича на външен вид на майка си, а по интелект на баща си
    Имам си и дакелка - Джудит Ричард Дакинес фон Розенберг, която е на почетната възраст от 12 години и е с темперамент на паленце. Нея обаче я изпратих да гостува на родителите ми и там си остана Там, на село имаме и овчарка и още едно неопределено като порода куче...
    Сега дъщеря ми си купи малка, червена, лачена каишка с блестящи камъчета и звънче и жално ми дрънка с нея, с надеждата да я даря с пинчерче
    Та сега си търсим бебе пинчерче

  9. #9

    Подразбиране

    Много ми е приятно да прочета, че имаме още един от нашата порода. Аз имах морско свинче Бобо, 8 хамстера. безчет канарчета, папагалчета. Сега храня всяка сутрин на прозореца един градски гълъб на име Бисер. Голям сладур! Преди малко взех "назаем" двумесечнотоо коте на съседите, ама така се наиграх с него! Лудо коте - скача с разперени лапи, хапе и драска до кръв. А има такова тънко вратле! Нацелувах го до насита. Макрат,купи кученце на детето, хайде, хайде!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от гарфийлд Виж мнение
    Много ми е приятно да прочета, че имаме още един от нашата порода. Аз имах морско свинче Бобо, 8 хамстера. безчет канарчета, папагалчета. Сега храня всяка сутрин на прозореца един градски гълъб на име Бисер. Голям сладур! Преди малко взех "назаем" двумесечнотоо коте на съседите, ама така се наиграх с него! Лудо коте - скача с разперени лапи, хапе и драска до кръв. А има такова тънко вратле! Нацелувах го до насита. Макрат,купи кученце на детето, хайде, хайде!
    Ама разбира се, че ще го купя! Аз се радвам на живота чрез детето най-вече, а пък и аз съм подпалена по животните и ми е "слаб ангела", както се казва! Всъщност това, което искаме най-много да си вземем е КОН, обаче ще ми станат прекалено много задълженията и
    За сега дъщеря ми се задоволява да язди чужди, но и това и е мечта откакто е видяла конче на картинка! Имаме в къщи не кукли и кухни, а коне и други животни! Мноого коне, стотици коне играчки от всякакъв калибър! Всички гости подаряват коне , по стените има коне, по дрехите на малката- коне, всичко е в конски мотиви

  11. #11

    Talking работен процес

    Куче, коте и мишка ...
    Това е един от работните ми любимци - имам цяла банда котета, които си търсят дом - някой ако иска да свирка!

    И игуаната, която на снимката се прави на клон
    Игуната реагира на външни хора по този начин - влиза в ролята на клон
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Denica : 16.02.2009 в 11:58.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    След мойта почивка намерих нов любимец във къща си.Персидско момченце Гари!Сега нашето куче много ревнува от нов член на семейството ни...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 11.jpg‎ (42.3 KB, 29 показвания)

  13. #13

    Подразбиране

    Деница, твоята игуанка да не би тайничко да танцува балет?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •