Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 11 от 36 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 639

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Много е мъничка твоята Сар но ще порасне.Ето я моята Сара.Само е малко по светла на цвят
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Лили, моята е чисто черна,не знам как ще се оправя до петък ще е тук и после ще я закарам в къщата ,че в апартамент не си е работа

  3. #3

    Подразбиране

    Сега видях ,че си имаш много сладко кученце. Да ти е живо, здраво и много послушно! Обичай го много и то ще ти отвърне с безрезервна преданост.
    Но въпреки всичко трябва да си подготвена за някоя друга локвичка , скъсан чехъл или друга лудория. Това си е в реда на нещата. Ако погледнеш в интернет има страшно много полезни нещица улесняващи отглеждането на малкото приятелче.

  4. #4

    Подразбиране

    благодаря за съветите

  5. #5

    Подразбиране

    Вкъщи имахме овчарка и живеем в апартамент-вярно голям-но проблем с мирис на куче никога не сме имали,но с космите-определено ДА.Чистех с прахосмукачка и по два пъти на ден.Знам за малките кученца ,че не им се дават кокали от птици.Освен това,че не бива да им се пипат ушите докато не се изправят напълно.Освен това водата е много важна -винаги трябва да има прясна вода -пият много! Нашия звер лятото се хранеше на терасата,а зимата пред банята на плочките.

  6. #6

    Подразбиране днес ме споходи голям късмет

    Случайно влезнах в темата и о, какво да видя - котки, кучета, папагали, хамстери, игуани,чинчили! Обичам ги всичките! Като разглеждах снимките силно ми се прииска да бъдат при мен, да си ги милвам, гушкам, мачкам, стискам, целувам. Толкова ги обичам, не мога да ви изразя с думи. Слава Богу, че котенцето на Фантазия е добре, изглежда голяма сладурана и на нея отделям повечко целувки. Отгледала съм 7 хамстера, като женската Минерва роди два пъти. Бяха изключително забавни бебета, особено като поотраснаха. За съжаление, който е гледал хамстери, знае че живеят малко. Отгледала съм безброй котки, винаги имаме канарче, имах 5 папагала и един щиглец. Пееше божествено! Миналата година почина морското ми свинче. Миличкото, толкова прекрасно животинче беше - дългокосместо, игриво, много умно. В момента имам заек на име Бишкот, с клепнали уши, обича най-много мен (в смисъл само мен не е ухапал, другите носят белези от зъбките). И повече не искам животни, защото не мога да ги забравя и често плача за тях. Те са най-прекрасните създания! Задача за форума: довечера слагате любимците срещу вас и ги целувате от мое име!

  7. #7

    Подразбиране

    Галюшка, и аз вече нацелувах моите две писани-глезани! А за това че раздялата с всяко любимо животинче е мъчителна,напълно съм съгласна. Също като теб съм отгледала няколко поколения хамстери и след смъртта на всяко от тях съм плакала като дете. След последното се зарекох никога повече да не взема животно в дома си, но ... само след два дни прибрах моята Джоана

  8. #8

    Smile среща

    странна среща,ако дадеш някаква идея по-разумна няма проблем

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Аз съм с мини крокодил

  10. #10

    Подразбиране среща с гоблени и животни

    Ах, вие, никак не искате да ми направите удоволствието! Крокодилите са симпатяги, само връзваме муцунката и готово. Ти да не се бъзикаш с мен? Преди години в един зоомагазин имаше един малък нилски крокодил и да ти кажа, че беше готин, хареса ми. Жал ми е за тях, знаете какво им правят. Е, знам, че е невъзможно с котета и кученца, но поне 2-3 животинки можете да доведете. И по-специално такива, които търпят стискане (лекичко), джвакане и т.н. А колкото до Рижето - няма проблем, мога да го нося на ръце. Моят котарак беше към 6 кг и ми се струваше тежък, а Рижко........ Вие се съгласете като идея, пък после ще я бистрим. Вижте какво правят във Варна и Пловдив.

  11. #11

    Talking зелено, зелено

    Галюшка, змиите и игуаните по морето и по такива изложения обикновенно са упоени, защото лесно се плашат и колкото и да са кротки - защитават се и стават опасни ... Игуаната например бие с опашката - моята Маева (трябваше да се казва Саьори, но ) е с 12 см тяла и 25 см опашка - вече удря доста силно и на моменти боли - представи си възрастно животно с опашка метър ... Лошото при тях е, че нападат очите и е опасно ...
    А при змиите е още по-зле, защото макар и упоени имат много силно обоняние и на най-лекият парфюм например реагират с моментално свиване на мускулатурата, което си е душене ... така че внимавайте със снимките!!!
    Иначе ноктите на игуаните се режат, защото са си наистина дълги и е болезнено, когато се разхождат по теб, а и от живота в плен не успяват да ги изтъркат достатъчно добре и както при другите животни - стават болезнени и за тях самите.
    А Теро-Реро избяга през една дупка за кабел в терариума, скъса си мрежата на прозореца в нас и духна ...
    Относно зеленият цвят - игуаните са два основни вида - синя и зелена, като за синята е характерно, че има малко шипче на носа и остава до края на живота си зелена, а зелената игуана с възрастта променя цвета си в сивкав ... чудно ми е защо така са кръстени, но ...
    Скоро чакам и моята да започне да потъмнява - а и аз си я харесвам в този цвят - много е свежа
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Видя ли, че съм права- Реро не знае какво е изпуснал. Представяш ли си каква е жажда за свобода! Ако ми се изпречи на пътя ще ти го върна Знам, че тези животинки в плен се отглеждат трудно. Като прочетох постинга ти изтръпнах - питона беше точно върху вратлето на детето и съвсем не малък. Как обаче го удържа и досега не знам, защото беше дребна и много слабичка. Ама ако я беше стиснал щях да имам ново портмоне Сега ти се отварят нови разходи за маникюрист. Веднъж опитах да лакирам дългите нокти на моето зайче с червен лак,падна голямо дърпане и се отказах. Понеже е с бели лапички щеше да му стои добре. А през зимата Грахчето как се отоплява? Обичали топличко. И са много бавни. Сладурка, погъделичкай я по тумбачето.

  13. #13

    Подразбиране

    Тогава едно гъдкане по крачетата и от мен, но не прекалено

  14. #14

    Подразбиране Рижко Шишко

    Ванина, ще му изчекнеш ръчичките така! Нежно, внимателно, под мишничките. Трябва да ви дръпна един курс на коткарките как се гушкат котки. След като прочетох какво му се е случило......... Добре че Рижи и на Фантазия котето са се оправили. Форума, задачата ми да целувате от мен всяка вечер домашните си любимци не е отпаднала,, ще проверявам

  15. #15

    Подразбиране

    кажете какво да го правя моя пикльо-омириса ми апартамента да го кастрирвам ли бяха му се възпалили очичките и ходихме при д-р охболи и се лекувахме с капки и той каза,че е красавец и да не бързам...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 11 от 36 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •