Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 12 от 43 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 639
  1. #166

    Подразбиране

    Видя ли, че съм права- Реро не знае какво е изпуснал. Представяш ли си каква е жажда за свобода! Ако ми се изпречи на пътя ще ти го върна Знам, че тези животинки в плен се отглеждат трудно. Като прочетох постинга ти изтръпнах - питона беше точно върху вратлето на детето и съвсем не малък. Как обаче го удържа и досега не знам, защото беше дребна и много слабичка. Ама ако я беше стиснал щях да имам ново портмоне Сега ти се отварят нови разходи за маникюрист. Веднъж опитах да лакирам дългите нокти на моето зайче с червен лак,падна голямо дърпане и се отказах. Понеже е с бели лапички щеше да му стои добре. А през зимата Грахчето как се отоплява? Обичали топличко. И са много бавни. Сладурка, погъделичкай я по тумбачето.

  2. #167

    Подразбиране

    Тогава едно гъдкане по крачетата и от мен, но не прекалено

  3. #168

    Подразбиране Рижко Шишко

    Ванина, ще му изчекнеш ръчичките така! Нежно, внимателно, под мишничките. Трябва да ви дръпна един курс на коткарките как се гушкат котки. След като прочетох какво му се е случило......... Добре че Рижи и на Фантазия котето са се оправили. Форума, задачата ми да целувате от мен всяка вечер домашните си любимци не е отпаднала,, ще проверявам

  4. #169

    Подразбиране

    кажете какво да го правя моя пикльо-омириса ми апартамента да го кастрирвам ли бяха му се възпалили очичките и ходихме при д-р охболи и се лекувахме с капки и той каза,че е красавец и да не бързам...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #170

    Подразбиране

    kameia, моите песани също като на fantaziq ходят да пишкат точно на сифона на банята и нямам никаква грижа с тях. И да ти кажа как ги научих , още като ги взехме ми казаха да налея молко белина в канала (за да остане лека миризма тя ги превличала) и да ги затворя в банята за да може да се изпишкат поне веднъж там, и така после там започнаха да ходят. А преди време сменихме квартирата, и в новата пробвах същия начин въпреки че вече бяна на 2 години и пак даде ефект. Така че мож да опиташ и това.
    А и мойте котета като котарака на vanina когато ме няма по-вече от едно денонощие и препикават входната врата, незнам защо, сигурно им е мъчно че ни няма, все пак свикват с нас и ни търсят.

  6. #171

    Подразбиране

    Момичета,виждам,че сте доста информирани за гледането на котки и искам да ви попитам нещо.Всички женски котки ли се подуват ако не забременеят до четвъртата година? Аз имам женска котка и я гледам вече трета година ,само в апартамента,не и даваме хапчета за разгонването нито съм я кастрирала.Жал ни е ,предпочитаме да си я изтърпим една седмица.Но дали това е добре за нея?

  7. #172

    Подразбиране

    noar, при котките е като при хората всеки е различен и начинът на живот му се отразява различно. Аз имам две мацки (не са кастрирани) вече почти на 6 години при това са сестрички, с едната имам доста проблеми: първо бяха бъбреците, после пък получи херния, а сестричката и е ОК с нея никакви грижи до сега (да чукна на дърво).
    Така че моят съвет е да не кастрираш малката госпожица поне докато нямаш проблеми, незнам така си мисла някак не ми се струва редно, като си помисля че някои може да стори това с мен, и не смея да го причиня на любите си животинки.Може и да не съм права,все пак не съм ветеринар и не разбирам много, но това е моето мнение.
    Моше да потърсиш професионално мнение, но в краина сметка, ти решаваш.

  8. #173

    Подразбиране

    благодаря ви много за съветите, момичета моето Тони си пишка нормално в котешка тоалетна(бенто и силиконова)и не мирише.но си маркирва територия и най-много обича матраци,одеала,чаршафи и прани дрехи и почти винаги,когато още ухаят на чисто и в повечето случаи само пръска малко парфюм.опасявам се,че ако не спре и аз ще ходя с него при мама много му допада и една тениска адидас на малкия ми син,която си купи скоро за 80 лв-питате ли ме какви усилия ми струва да го опазя! а за храните-от скоро купувам едни консерви DAJVA ,които са със сос като уискаса,но са на половин цена.

  9. #174

    Подразбиране

    Благодаря на всички за съветите
    Тя животинката за сега е добре и ще я наблюдавам,само дето се притесних от това което Фантазия каза за подуването.Но поне за сега нямаме този проблем.Дени ти ми даи телефона на тази лекарка-права си един преглед никога не е излишен.Само незам как ще я закараме до там.Тя моята мацка е с много лош характер,не обича да я пипат ,галят и гушкат.Хапе ,дращти ,освен когато тя пожелае и когато е гладна ,разбира се ,става много мила и говори,говори..... Но ние свикнахме с нея и си я обичаме такава.Какво да я правиш -жена с характер
    Ето още две пресни снимки:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #175

    Подразбиране животни-сладкишчета

    Истинска наслада за душата ми са вашите любимци. Не мога да им се нагледам и нарадвам. Честичко влизам в темата и гледам снимки, а да знаете колко се разнежвам. Целувки и здраве на вашите пастички, тортички и бонбончета.

  11. #176

    Подразбиране

    Noar, като я гледам твоята мацка и като чета какво пишеш за нея, все едно става въпрос за моята Джоана. Същата е и по цвят, и по характер!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #177

    Подразбиране

    Момичета, давайте още снимки. Тези не са ми достатъчни! на косматите и опашатите.

  13. #178

    Подразбиране

    Ето и другия ми звяр
    А щом ти се гледат повече снимки - има ги на този сайт:

    http://marji60.multiply.com/photos/album/149
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #179

    Подразбиране

    marji, черното ще го изям без захар! Такива готини котета! Ама те можели и да Голямята ми дъщеря каза, че докато съм ги разглеждала,се чувало единствено "Ой, на мама". Много ме изкефиха снимките, както ми е сбръчкано в този момент. Благодаря ти! Приятен и щастлив ден! :kissyou

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Контрольор е , и то какъв! Снощи нещо не й хареса моята Тоскана и така я беше насмотала, че едва я оттървах от ноктите й
    Целувки и на Рижко!

Страница 12 от 43 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •