Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 12 от 36 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 639

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета,виждам,че сте доста информирани за гледането на котки и искам да ви попитам нещо.Всички женски котки ли се подуват ако не забременеят до четвъртата година? Аз имам женска котка и я гледам вече трета година ,само в апартамента,не и даваме хапчета за разгонването нито съм я кастрирала.Жал ни е ,предпочитаме да си я изтърпим една седмица.Но дали това е добре за нея?

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря на всички за съветите
    Тя животинката за сега е добре и ще я наблюдавам,само дето се притесних от това което Фантазия каза за подуването.Но поне за сега нямаме този проблем.Дени ти ми даи телефона на тази лекарка-права си един преглед никога не е излишен.Само незам как ще я закараме до там.Тя моята мацка е с много лош характер,не обича да я пипат ,галят и гушкат.Хапе ,дращти ,освен когато тя пожелае и когато е гладна ,разбира се ,става много мила и говори,говори..... Но ние свикнахме с нея и си я обичаме такава.Какво да я правиш -жена с характер
    Ето още две пресни снимки:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране животни-сладкишчета

    Истинска наслада за душата ми са вашите любимци. Не мога да им се нагледам и нарадвам. Честичко влизам в темата и гледам снимки, а да знаете колко се разнежвам. Целувки и здраве на вашите пастички, тортички и бонбончета.

  4. #4

    Подразбиране

    Noar, като я гледам твоята мацка и като чета какво пишеш за нея, все едно става въпрос за моята Джоана. Същата е и по цвят, и по характер!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Noar, като я гледам твоята мацка и като чета какво пишеш за нея, все едно става въпрос за моята Джоана. Същата е и по цвят, и по характер!
    Ей,marji, ами те двечките ни като две капки вода, Сигурно на черните мацки им е генегично заложено да приличат по характер, на своите диви посестрими-пумите!

  6. #6

    Подразбиране

    kameia, моите песани също като на fantaziq ходят да пишкат точно на сифона на банята и нямам никаква грижа с тях. И да ти кажа как ги научих , още като ги взехме ми казаха да налея молко белина в канала (за да остане лека миризма тя ги превличала) и да ги затворя в банята за да може да се изпишкат поне веднъж там, и така после там започнаха да ходят. А преди време сменихме квартирата, и в новата пробвах същия начин въпреки че вече бяна на 2 години и пак даде ефект. Така че мож да опиташ и това.
    А и мойте котета като котарака на vanina когато ме няма по-вече от едно денонощие и препикават входната врата, незнам защо, сигурно им е мъчно че ни няма, все пак свикват с нас и ни търсят.

  7. #7

    Подразбиране

    noar, при котките е като при хората всеки е различен и начинът на живот му се отразява различно. Аз имам две мацки (не са кастрирани) вече почти на 6 години при това са сестрички, с едната имам доста проблеми: първо бяха бъбреците, после пък получи херния, а сестричката и е ОК с нея никакви грижи до сега (да чукна на дърво).
    Така че моят съвет е да не кастрираш малката госпожица поне докато нямаш проблеми, незнам така си мисла някак не ми се струва редно, като си помисля че някои може да стори това с мен, и не смея да го причиня на любите си животинки.Може и да не съм права,все пак не съм ветеринар и не разбирам много, но това е моето мнение.
    Моше да потърсиш професионално мнение, но в краина сметка, ти решаваш.

  8. #8

    Подразбиране

    благодаря ви много за съветите, момичета моето Тони си пишка нормално в котешка тоалетна(бенто и силиконова)и не мирише.но си маркирва територия и най-много обича матраци,одеала,чаршафи и прани дрехи и почти винаги,когато още ухаят на чисто и в повечето случаи само пръска малко парфюм.опасявам се,че ако не спре и аз ще ходя с него при мама много му допада и една тениска адидас на малкия ми син,която си купи скоро за 80 лв-питате ли ме какви усилия ми струва да го опазя! а за храните-от скоро купувам едни консерви DAJVA ,които са със сос като уискаса,но са на половин цена.

  9. #9

    Подразбиране

    Всички са толкова сладки,че чак ти се иска да ги схрускаш.
    А ето я и моята Сънка.Много е гальовна.Не дава да седна и веднага е в скута ми.Раздава и целувки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране нашето куче

    Ето го и нашия Макс - като бебе на 3 месеца и после на 8.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Много интелигентна порода! Върховно сладко бебе!

  12. #12

    Подразбиране

    Като бебе е чаровен сладур! А като голям-интелигент.

  13. #13

    Подразбиране

    Дени, много е хубаво гобленчето. Голямата дъщеря ще го бродира. Но не ни стана ясно каква марка са конците. Моля те, обясни ни.

  14. #14

    Подразбиране

    [QUOTE=Denica;197416]След номерчето на легендата пише DMC [/QUOT >Бърза си като светкавица. Благодаря, видях го. Дъщерята пита как си сложила кученцето под подписа. Ако е някакъв линк те моли да й го напишеш, за да го сложи под нейния подпис. Тя е модератор в друг форум.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    Довечера ще ти изпратя линк към сайта, от където ми е подписа!
    Хиляди благодарности. Много е щастлива.

Страница 12 от 36 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •