Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 13 от 43 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 639
  1. #181

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Noar, като я гледам твоята мацка и като чета какво пишеш за нея, все едно става въпрос за моята Джоана. Същата е и по цвят, и по характер!
    Ей,marji, ами те двечките ни като две капки вода, Сигурно на черните мацки им е генегично заложено да приличат по характер, на своите диви посестрими-пумите!

  2. #182

    Подразбиране

    Да, бе, абсолютно вярно! Моята черна дивачка така си я и наричам гальовно - "малката ми пумичка". Двете ми котки - черната и бялата, са толкова различни по характер, че понякога си мисля дали изобщо са от един и същи животински вид!

  3. #183

    Подразбиране

    Да се включа и аз, май с най-много домашни и служебни любимци:
    Първата снимка е на писаната в къщи - Принцеса, с нейните все още малки бебета, които преди дни подарихме и тя все още си ги търси жално горката, а втората е на "служебните" ми котки, гледаме си ги на работа, на голям двор, 3 големи и едно малко черно-бяло топче, ако се вгледате внимателно посредата!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 21.jpg‎ (382.7 KB, 30 показвания)
    • Тип на файла: jpg 27.jpg‎ (308.7 KB, 31 показвания)

  4. #184

    Подразбиране

    Жалко, че не съм при всичките! Щяха да хвърчат мустаци Знаете ли поговорката: Бог е създал котката, за да може човекът да погали тигъра

  5. #185

    Подразбиране

    [QUOTE=noar;197044]Ей,marji, ами те двечките ни като две капки вода, Сигурно на черните мацки им е генегично заложено да приличат по характер, на своите диви посестрими-пумите! Когато черна котка ми пресече пътя винаги ми върви. Освен тези две петифурки във форума има още една черна,съвсем като вашите. Май Бибето й е майката. И рижавите мацета не отминавам.

  6. #186

    Подразбиране

    Всички са толкова сладки,че чак ти се иска да ги схрускаш.
    А ето я и моята Сънка.Много е гальовна.Не дава да седна и веднага е в скута ми.Раздава и целувки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #187

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от svetlina Виж мнение
    Да се включа и аз, май с най-много добашни и служебни любимци:
    Първата снимка е на писаната в къщи - Принцеса, с нейните все още малки бебета, които преди дни подарихме и тя все още си ги търси жално горката, а втората е на "служебните" ми котки, гледаме си ги на работа, на голям двор, 3 големи и едно малко черно-бяло топче, ако се вгледате внимателно посредата!
    Ахххххххх, колко са сладки твоите писани, а "служебните", как сладко само са се гушналииии, толкова са мили, направо искам да се присегна през монитора и да ги намачкам

  8. #188

    Подразбиране

    Е, тези вече ще ни е трудно да ги "намачкаме" и "схрускаме"Но определено са големи сладури!

  9. #189

    Подразбиране

    Ей, та това са таралежи! Аз съм гледала на вилата едно съвсем малко еженце. Хранехме го с плодове и разни други неща, а спеше на специална възглавничка. Разбра се често бягаше, а ние го връщахме. После го оставихме да пресече шосето, а ние го съпровождахме заради колите. И така хвана гората. Много са мили и страхливи.

  10. #190

    Подразбиране

    След толкова възторжено охкане по вашите любимци пращам ви моите - морското свинче Бобо и зайчето Бишкот

  11. #191

    Подразбиране

    И твоите са големи сладури - особено този първия рошльо!

  12. #192

    Подразбиране нашето куче

    Ето го и нашия Макс - като бебе на 3 месеца и после на 8.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #193

    Подразбиране

    Много интелигентна порода! Върховно сладко бебе!

  14. #194

    Подразбиране

    Като бебе е чаровен сладур! А като голям-интелигент.

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Дени, много е хубаво гобленчето. Голямата дъщеря ще го бродира. Но не ни стана ясно каква марка са конците. Моля те, обясни ни.

Страница 13 от 43 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •