Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 21 от 43 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 639
  1. #301

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ancho Виж мнение
    Ето и моите
    Искам на третата снимка да съм аз вместо теб

  2. #302

    Подразбиране

    и моя котарак е "казанска" порода,но ми е най-хубавия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #303

    Подразбиране

    Това са снимки на моето слънчице!Много си я обичаме нищо ,че не е породиста!

  4. #304

    Подразбиране

    Толкова е величествена! Знае, че не породата е най-важното !за нея

  5. #305

    Подразбиране

    Ох, че сладур.Разкошна пухена топка или мека възглавница !Страхотен е!

  6. #306

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Искам да ви покажа пак моят Рижко. Малко е едричък, но си го обичаме и такъв
    Страхотен е!Ще го целунеш ли от мен по коремчето-толова е пухкаво,че искам да го нацелувам!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #307

  8. #308

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanina5860 Виж мнение
    Искам да ви покажа пак моят Рижко. Малко е едричък, но си го обичаме и такъв

    Леле , Нинче, че той е разкошен.....Защо не сме по-близо,че да станем сватове?

  9. #309

    Подразбиране

    Дано ме разберете правилно - трябва да си споделя ....
    След 15 години взехме най-трудното решение в живота си и приспахме нашата обична Хети . Трудно - защото до последно се инатях да решавам да отнемам чужд живот , но ... накрая не издържах ... Всички ни съветват да си вземем друго кученце, но знаете ли - не е същото... Не можеш да замениш току-така живо същество, което ти е било като дете... Мъжа ми донесе в къщи едно игриво пале, е минаха вече две седмици и не мога да го приема по същия начин! Аз ли съм крива , какво става - незнам ...
    Ако някой е имал проблем като моя - моля да сподели как минава тая мъка ...

  10. #310

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Дано ме разберете правилно - трябва да си споделя ....
    След 15 години взехме най-трудното решение в живота си и приспахме нашата обична Хети . Трудно - защото до последно се инатях да решавам да отнемам чужд живот , но ... накрая не издържах ... Всички ни съветват да си вземем друго кученце, но знаете ли - не е същото... Не можеш да замениш току-така живо същество, което ти е било като дете... Мъжа ми донесе в къщи едно игриво пале, е минаха вече две седмици и не мога да го приема по същия начин! Аз ли съм крива , какво става - незнам ...
    Ако някой е имал проблем като моя - моля да сподели как минава тая мъка ...
    Съжалявам за загубата ви. Вярно е ,че хората различно приемат нещата в живота ,но аз не се реших на друго куче (за коте не е ставало въпрос въобще -изключение е селския Дъргелчо,но той си е селянче и си стои там) Знаех,че винаги ще сравнявам несъзнателно ,разбира се.Другата причина е,че не желая да имам контакт с ветеринари,а с ново куче е невъзможно да не се срещаш от време на време .За мен кучето ми беше част от семейството и когато умря падна рев
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  11. #311

    Подразбиране

    Луси,написах ти дълго писмо, но по невнимание го изтрих.Може би така е по-добре.Описах ти как се разделихме с две любими кучета.
    Аз съм съгласна с приспиването, защото така им спестяваме много мъки.Зная какво казвам , защото преди години се мъчихме да помогнем на едното и го изтормозихме с лечението.Нека да звучи грубо за някои, но в определени случаи е по-добре да им спестим агонията.В момента гледаме третото куче-Лари,и той скоро мина през тежка операция, но за сега е видимо добре и е с нас.Тежко е , всеки го изживява по своему.Някой предпочита да остане със спомена.Ние решихме да вземем следващото тогава.Да, в началото сравняваш, дори бъркаш имената,но те са толкова мили и всеотдайни, че в един момент стават част от теб.
    Друго не зная какво да кажа.Кураж и гледай напред.

  12. #312

    Подразбиране

    Миличка, преди 7 години почина моето коли. Много ми беше мъчно, гледах чуждите кучета и си мислех за моя Алекс но не смеех да си помисля за друго куче. Миналата Коледа моите синове решили да ме изненадат като ми бяха намерили куче чрез обява в интернет. Когато отидохме да го вземем аз казах на съпруга ми, че няма да го обикна. Разликата между коли и пекинез е огтромна. Но сякаш кучето усети и се ЗАЛЕПИ за мене. Пък и отгоре на всичко старите му стопани го кръстили Алекс. Сега не мога да си представя ден без него. И да си призная не е същото. Почти 1 година е в къщи, много го обичам, но когато го извикам и си спомням колито. Но малкият ми глезанчо от части изтрива болката, имам предвид новият домашен любимец. Кураж ти желая.

  13. #313

    Подразбиране

    Пак си поплаках, докато ви четях отговорите ... Много сте мили, наистина ... Аз най-вече се чуствам гузна, че непрекъснато го сравнявам с Хетка и дори името му като извикам и той си завърти опашката в краката ми - сърце не ми дава да го погаля истински ... Това исках да знам - в мен ли е причината или просто сме избързали като сме го взели ? Може би трябваше да си дадем повече време преди да си вземем друго кученце, но у дома беше толкова пусто и празно без Хети ...

  14. #314

    Подразбиране

    Пак се разплаках ...
    И нашия пикльо се казва Макс ...
    Ох, дано времето мине по-бързо и се отпусна в чувствата си към него ...

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Люси, преживявала съм го ... За мен няма по-хуманно от това да приспиш животното си, когато е необходимо - спестяваш му ненужни мъки, унижение, страдание ...
    Относно новото пале - никога няма да обичаш по същия начин никой друг!!!
    За 17 години в момента съм с 5-то куче - все още ми липсват всичките ... все още ги обичам безкрайно ... но малкият бяс върна отново усмивката на лицето ми и донесе онази особена любов, която само животинче може да ти даде ...
    Не прави сравнения - просто си позволи да го обикнеш с неговия си характер, с неговите си бели и капризи, с неговите нужди, без да се чувстваш виновна за другия!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

Страница 21 от 43 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •