Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 23 от 36 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен
Показване на 331 до 345 от 639

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Завиждам ти! И аз искам такова ! Но нашия Тати ,не разрешава четириноги ...

  2. #2

    Подразбиране

    Е ,на това му казвам аз щастлив подарък.Много сладко котенце! Благородно ти завиждам за малката душичка
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    Кари може и да е киче, но е толкова чаровно!Да, заслужава си за такова мило същество да се гледа повече в теракота-много по-ценно е от една игла!

  4. #4

    Подразбиране

    Аз си нямам домашен любимец за съжаление Малкият ми син е с алергий и не мога да си позволя,но тайно се надявам някога да си имам куче,ако не в този живот поне в някои друг

  5. #5

    Подразбиране

    Страхотни сладури
    Ето го и моя Рижко

  6. #6

    Подразбиране

    Fantaziq, очаквай и Макси и Кари да станат като Рижко А когато се опознаят и започнат да си играят, със сигурност ще правят и бели, но нали са си наши. Рижко, когато се разиграе, а това е поне два пъти на ден, все едно у нас препускат коне. Добре, че под нас не живеят хора.
    Да те предупредя за Кари, защото може да си забравила, но трябва да си прежалиш тапетите, поне до като порасне
    В крайна сметка, да са ни живи и здрави! Като гледам всички животинки какви са сладури, може ли да им се сърдим

  7. #7

    Подразбиране

    Lari и Lari, с Рори ви идваме на дворно гости - имате си страхотен двор ..... това ми е мечтата!!!!!!!!!
    Фантазия, да ти е живо и здраво СЛАДУРЧЕТО КАРИ Много дълги години да ви радва, да е много здраво и все пак да прави умерено количество бели - и аз обичам животни с характер, но трябва и да шеим от време на време
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Деница-никакъв проблем.Всеки час има автобуси до Карлово от Пловдив-ако нямаш кола.Само звънкаш и добре дошла.Рошавият Лари не е от най-гостоприемните, но ще се договорим и с него.

  9. #9

    Post

    Много красиви котаранки сте показали,а тоя френски чаровник е върхът.Това са Моничка и Чока,но за съжаление Моничка почина.Сега ни остана Чока,но е голяма чаровница ,че даже и в ролята на Дядо Коледа
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    За съжаление аз си нямам домашен любимец.Вашите са страхотни , да са ви живички и здравички и много да ви радват.Всички са много сладки, но имам особени пристрастия към котета.Обожавам ги. за всички.

  11. #11

    Подразбиране

    Чока е много чаровна!

    И на мен ми прилича на червената шапчица.....

  12. #12

    Подразбиране Оскар

    Да Ви покажа и нашия Оскар:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Това е костенурка-нали?И аз имах преди години.Но зелена не съм виждала.Водна ли е или е някакъв вид? Извинявай за въпросите!И вътре ли живее или си има свой дом

  14. #14

    Подразбиране

    Оскар е червенобуза земноводна костенурка. Живее във ваничка със около 5 см вода, като има и глинена пирамидка, по която обича да се катери. Избора на този любимец беше продиктуван от следните критерии - да не се разхожда из къщи, да не издава силни звуци и да няма много грижи при отглеждането му. Според мен се получи! При 3 деца не бих издържала друго животно мисля.

  15. #15

    Подразбиране

    благодаря за бързия отговор!Изборът на любимец е много сполучлив.Моят вече е старичък,но и аз започвам да мечтая за такъв дето поне косми не пуска .Много си го обичаме, но само аз му шетам.

Страница 23 от 36 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •