Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 33 от 43 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен
Показване на 481 до 495 от 639
  1. #481

    Talking

    Ето ги и моите любимци ... Рори умира да ближе ушите на Габриела
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #482

    Подразбиране

    Габриела е една малка чаровница!А Рори каква порода е?Страхотен пазач!

  3. #483

    Подразбиране

    Denica, сигурно си и щастлива и спокойна с малката принцеса и нейния верен и грижовен другар! Изглежда се е зародило едно искренно и силно приятелство.

  4. #484

    Подразбиране

    Дени,
    страхотни снимки...
    Да ги пуснеш и в зоофорума...много се радвам на такива моменти...
    Как мислите, Габи като порастне, ще обича ли животните? Ще се страхува ли от кучета? Би ли хвърлила камък срещу животно?
    Много се радвам на майки като теб, защото любовта към животните се и възпитава...

  5. #485

    Подразбиране

    Наистина съм много щастлива, че така бързо се спогодиха двамата!
    Лари, Рори е порода Голдън РетСтрийтър - прибрах го от улицата месец-два преди да забремения ...
    Той ми беше най-вярното другарче по време на бременността - той си знае какви настроения и бури от хормони е преживял ... Подписът ми е в негова чест
    А сега верно е неразделен от малката - спи в нейната стая почти непрекъснато, радва й се, опитва да я оближе цялата, но не му давам още и е леко разочарован ... Най-обича да наднича вечер в коритото докато я къпем и да й ближе краката след масажа - явно му допада хидратантния лосион.
    Лети, с теб си знаем, че сме от една порода, но винаги приемам думите ти като голям комплимент ...
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  6. #486

    Подразбиране

    Дени, страхотни снимки,
    направо ми се насълзиха очите от кеф като ги видях,
    толкова са мили

  7. #487

    Подразбиране

    Да ви покажа как Рори пази къщата ... Или пък клюкари ... И една страстна целувка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  8. #488

    Подразбиране

    Рори е сладур, а двамата сте чаровни!Но да обменим опит-как чистиш дивана и всичко останало от косми?Аз лично много трудно се справям

  9. #489

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lari Виж мнение
    Рори е сладур, а двамата сте чаровни!Но да обменим опит-как чистиш дивана и всичко останало от косми?Аз лично много трудно се справям
    Ами смуча всеки ден ... Но пък ние сме без килими и паркет се чисти лесно - 120 квадрата за 30 минути. За диваните съм си купила едни лепящи четки и си ги четкам - или с влажна ръка прокарвам отгоре и те се събират космите. Рори е с мека козина и е лесно.
    Но пък за тези целувки съм готова и по два пъти да чистя
    Сега му купих едни витамини и ако има ефект ще пиша!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  10. #490

    Подразбиране

    Благодаря за отговора! Процедурата ми е познатаДа са ни живи~

  11. #491

    Подразбиране

    Дени,какво ли ще правят след време кандидат зетьовете с такъв пазач?Чула съм че могат да бъдат много ревниви.Снимките са много красиви,но тъй е -каквото застане такова излиза
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  12. #492

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    Дени,какво ли ще правят след време кандидат зетьовете с такъв пазач?Чула съм че могат да бъдат много ревниви.Снимките са много красиви,но тъй е -каквото застане такова излиза
    Към момента ревнува съмо мен, но ще видим по-късно Иначе ще търсим зет кучкар - друг няма как да вземем (или той нас)!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #493

    Подразбиране


    Искам непременно да споделя, при какви сложни обстоятелства се налага да бродирам!
    Само изчаква да седна и веднага се намества. Очаквам всеки момент да поиска игла и конец...

  14. #494

    Подразбиране

    И при мен беше същото - а когато стана от мястото си, дори за секунди, той вече се е паркирал на мястото ми, въпреки това, че слагах една възглавничка, за да му пречи. На всичкото от горе, се правеше, че спи, едва ли не, зимен сън. Бях се принудила, да му се оформи кът, от където да ме наблюдава до като шия.
    А на Деничка искам да кажа, че си представям как ще бъде, когато сладураната порасне и започне да се катери като Рори - да незнаеш на кого да се скараш:kissyou


  15. #495

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от wad5sf Виж мнение

    Искам непременно да споделя, при какви сложни обстоятелства се налага да бродирам!
    Само изчаква да седна и веднага се намества. Очаквам всеки момент да поиска игла и конец...
    Позната картинка... Едната от моите две писани като ме види в такава поза с гоблен в ръка, гледа веднага да се пъхне под панамата.

Страница 33 от 43 ПърваПърва ... 233132333435 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •