Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 35 от 43 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследенПоследен
Показване на 511 до 525 от 639
  1. #511

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Аз винаги съм обичала животни.Естествено и мъжа ми ги обикна,за децата да не говорим.Най-новата ми любов е сладкото малко таралежче,което получих като коледен подарък.Още се притеснявам за отглеждането му,защото има много малко информация за тези животни.Ако някой има опит - нека сподели!
    Попаднах на тази статия за таралежите http://teensbg.com/index.php/2010/01...ш-само-да-бод/ дано да ти е от полза
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  2. #512
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Ето го и моето котенце как спинка


  3. #513

    Подразбиране

    Здравейте, да се похваля. Вече си имаме кученце порода Джак Ръсел териер на 2,5 месеца.
    Било е при стопани 1 месец и те решили да ходят в Испания. И сега милото свиква с новата обстановка. И ние с него.
    Ще го снимам по-късно и ще пусна снимка.
    Но ми се иска да попитам на колко време се извежда, за да свикне да се изхожда навън. Изчетох де що има, но инфо от други любители на кучета не отказвам. Винаги може да се научи нещо ново. А сега за мен всичко е ново. Това ми е първото кученце

  4. #514

    Подразбиране

    Ето го и мойто малко съкровище -казва се Кети-много ми е сладка и добричка малка кукличка

  5. #515

    Подразбиране

    В момента на пазара се предлагат памперси за кучета - удобни са, защото животинчето превиква да си върше работите на парчето, а не из цялата къща. Аз лично не съм ги пробвала, но мои приятели са много доволни. После започват да го слагат на тревичка вън, за да се усети животинчето, че на тревичка трябва да се изхожда и да чишка.
    Моят съвет е да приучиш кучето да излиза във време, което е удобно на теб. Аз Рори го бях свикнала в 7 сутринта и в 7 вечерта задължително да излиза. Когато мога го извеждам и през останалото време.
    Много е важно да поощряваш кучето, когато си свърши работите вън - дали с лакомство, с "браво" - ти ще си решиш. Не го бийте когато прави бели в къщи, но ако го хванеш на момента стига да му кажеш едно по-лязко "не", без да викаш! С времето само ще се отучи, стига да има някакъв режим, съобразен с нуждите му. Никой не обича да цапа там, където спи и яде!
    Не се сещам друго, но ти може да питаш каквото искаш - като енциклопедия съм
    Кучето иска време, търпение и постоянство - не се отчайвай и се дръж спокойно с него.
    В отговор ще получиш обич, каквато друго жива същество няма да ти даде!

    И да ви е жив и здрав малкият звяр - това е уникална порода - пълни откачалки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  6. #516

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jully Виж мнение
    Здравейте, да се похваля. Вече си имаме кученце порода Джак Ръсел териер на 2,5 месеца.
    Било е при стопани 1 месец и те решили да ходят в Испания. И сега милото свиква с новата обстановка. И ние с него.
    Ще го снимам по-късно и ще пусна снимка.
    Но ми се иска да попитам на колко време се извежда, за да свикне да се изхожда навън. Изчетох де що има, но инфо от други любители на кучета не отказвам. Винаги може да се научи нещо ново. А сега за мен всичко е ново. Това ми е първото кученце
    http://forum.dog.bg/Ae-t5750.html Да ви е честито

  7. #517

    Подразбиране

    А ето и обещаните снимки. Това е Фриски

    Редактирано от Jully : 19.01.2010 в 09:02.

  8. #518

    Подразбиране

    Мила душичка! как само гледа като уплашено детенце!Трудно му е щом за толкова кратко време е сменил две семейства,но ще свикне.С повече любов и търпение-после ще е най-предания член на семейството!Те дават най-истинската обич на човека!

  9. #519

    Подразбиране

    Сладур!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #520

    Подразбиране

    Голям красавец!А само как се е ококорил,сладурче!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  11. #521

    Подразбиране

    Лелееееееее, какъв красавец е Фрикси!!!

  12. #522

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от puxito Виж мнение
    Ето го и мойто малко съкровище -казва се Кети-много ми е сладка и добричка малка кукличка
    Милата! Колко е сериозна!...и красива!

  13. #523

    Подразбиране

    благодаря ти сериозна е защото знае че ще я снимам

  14. #524

    Подразбиране

    Ей я на : в 2 от любимите и пози



    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  15. #525
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Гери много сладко котенце имаш.Само как позира за снимката.

Страница 35 от 43 ПърваПърва ... 253334353637 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •