Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 4 от 43 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 639
  1. #46

    Подразбиране

    Имала сам какво ли не,котки,куче,рибки,хамстер,костенурка, в къщи си беше направо зоологическа градина, но сега си имам само 2 папагалчета
    а това са първия ми папагал и котето Лъчо,но него го откраднаха
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Don't tell me who I should be
    And don't try to tell me what's right for me

  2. #47

    Подразбиране

    Ето ги и моите сладури - кучето ми Сара (на третата снимка сме двете ) и котето ми Нико. Той е на село ама си живее като гражданче. Нося му гранули, когато съм там е все в мене и само гледа някой да го гали. Като цяло дневните му занимания са да хапне, да поиграе, да се поумилка и да заспи докато угладнее и пак наново.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Подразбиране

    преди време гласувах,че нямам домашен любимец,но нещата се промениха вече имам котараче на около 2 месеца-казва се Тони и е голям сладур. ще ви го покажа малко по-късно.надявам се да ми помагате със съвети за отглеждането му,защото още нищо не разбирам от котета и най-важното е,че за сега бродираме гоблени заедно и още не ми краде конците

  4. #49

    Подразбиране

    Ками,
    чудесно е да си имаш котенце.Чкам с нетърпение да го видя!Много е важно от рано да го научиш на хигиенни навици, да няма паразити и да не му даваш "човешка "храна.
    Ако имаш още въпроси -питаи - с радост ще ти отговоря!Аз съм гледала много котки и сега имам една миниатюрна черна пума!

  5. #50

    Подразбиране

    Вижте мойта глезана:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #51

    Подразбиране

    Много е чаровна и послушна в креватчето

  7. #52

    Подразбиране

    ето го моя красавец и естествено шием двамата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране сибирското ми хъски

    Не мога и аз да не се похваля със Сара. Преди 12 години я намерихме /или тя ни намери/ , скиташе безпризорна в един град в Италия и вече е част от нашето семейство.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #54

    Подразбиране

    Predi mests i az imah kote , oba4e go gledah samo 3 sedmitsi i me hvana alergiya - ne znaeh predi za takava . a po rano sım gledala i ku4e - nemske ov4arka togava nyma6e takova ne6to , no pri koteto

    i 6ta ne 6ta go podarih na edna priyatelka no mnogo iskam da si imam kote

    znaete li ne6to za alergiya protiv koteta ? pomognete mi molya

    eto mi go koteto
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #55

    Подразбиране

    как няма да го искаш-такъв сладур а за алергията ще попитам,само ми кажи в какво се изразява-обрив,кихане,задушаване....

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kameia Виж мнение
    как няма да го искаш-такъв сладур а за алергията ще попитам,само ми кажи в какво се изразява-обрив,кихане,задушаване....


    MERSİ mnogo - pri men e obriv za4ervyavane i mnogo 4e6ene

    napravo se pobırkah da se 4e6a i taka podpuhva ,,,,,

    ako ima lekarstvo ili ne6to podobno molya kajete, mersi mnogo

  12. #57

    Подразбиране

    Просто трябва съвет с лекар.Сега има специализирани лекарства за тези проблеми и после спокойно може да си живее животинката у вас.

  13. #58

    Подразбиране

    И аз си имам котана-глезана.Казва се Съни и вече е на цели 5 години.
    Е, малко е дефектна - няма зъби по рождение,а екстрата и е, че е със едно синьо и едно зелено око.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  14. #59

    Подразбиране

    sidika,понякога е от определена порода котета.пробвай дали имаш проблеми с други котета,а и най-добре се тествай,за да разбереш точно каква е алергията и тогава прибягвай към лекарства
    кажете ми на колко време и как да си изкъпя котето гледаме го в апартамент и не излиза навън.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от kameia Виж мнение
    sidika,понякога е от определена порода котета.пробвай дали имаш проблеми с други котета,а и най-добре се тествай,за да разбереш точно каква е алергията и тогава прибягвай към лекарства
    кажете ми на колко време и как да си изкъпя котето гледаме го в апартамент и не излиза навън.
    Котките са чисти животни и нямат нужда от къпане със сапун. Сапунът само обезмаслява косъма и води до алергии и себорея. Така, че е най-добре да не се къпят никога, само ако случайно се нацапа с нещо миризливо.

Страница 4 от 43 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •