Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 40 от 43 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследенПоследен
Показване на 586 до 600 от 639
  1. #586

    Подразбиране

    И аз да споделя с вас, снощи си отиде моята Сънка.Чака ме да се върна от работа и няколко минути след това ....Коварната болест не й прости.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #587

    Подразбиране

    Съжалявам много!Зная как боли, защото след тежка болест преди седмица си отиде и моето кученце.Не помогнаха нито инжекции,нито системи!Гледахме го 11 години!
    Напълно разбирам мъката ти!

  3. #588

    Подразбиране

    Светле и Лари знам колко много боли за домишните ни любимци.Дано си намерите други животинки да запълнят празнотата.Моя Рекс е луд да двама и много му се радвам,но болката от загубата на Сара си остава .

  4. #589

    Подразбиране

    Ето и нашия Мечо, порода квартална превъзходна, прибран преди две години от улицата много е срамежлив, щом насоча фотоапарата към него, бяга и се крие
    Тук е на любимото си място, пзи вратата на къщата

  5. #590

    Подразбиране

    Светле, искрено съжалявам за загубата ти Дано скоро да си намериш друго коте, което малко или много да запълни липсата на твоето.

  6. #591

    Подразбиране

    Ох, Светле, сълзички ми потекоха!
    Младо си отиде това прекрасно котенце.
    Но вече е в котешкия рай и нищо не го боли....

  7. #592
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Силве,змам какво е да изгубиш свой дамашен любимец.На мен преди 1 година ми се разболя кученцето,което беше много младо и си отиде.Така и не можахме да го спасиме.
    Редактирано от Verche_98 : 22.07.2010 в 14:25.

  8. #593

    Подразбиране

    Много боли наистина...дано скоро друго животинче да запълни тази празнота..Тъжно ми е..и аз загубих кучето си от рак,след като се гледахме 11 години..то ти става като член от семейството... и после болката е неописуема...сякаш къщата ти е празна!

  9. #594

    Подразбиране

    Светле, Lari, искрено ви съчувствам за загубата на домашните ви любимци. Знам че още дълго време ще тъжите за тях, но се успокойте с мисълта, че те вече не изпитват болка... И знайте, че някъде близо до вас има друга животинка, на която можете да дадете от голямата си обич.

  10. #595

    Подразбиране

    neka i az da se naredia s moiata purva goliama lubov kam jivotnite i purvata mi spechelena bitka s roditelite.taka che hlapeta iskaite si jivotno vse niakoga niama da vi otkajat.i tia si otide minalata godina sled 16 godishno gledane kato bebe.i makar moiata djesika da si ima posledovatelka lora-blizlata vinagi mie muchno za djesa
    Редактирано от germanova : 28.07.2010 в 23:07.
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  11. #596

    Подразбиране

    Маржи и Лили, благодаря за съчувствието!Все още ми се струва,че чувам стъпките и сякаш всеки момент ще дойде да се гали.И те като хората боледуват и си отиват от този свят.
    Германова-преполагам,че кокерът е сегашния любимец.Имахме кокерка 12години.Много любвеобилна порода,но и страшно напористи.Решеше ли си нещо-трудно се отказваше
    Редактирано от lari : 26.07.2010 в 21:29.

  12. #597

    Подразбиране

    Това е Комодо, гекончето на дъщеря ми. Най-новото попълнение в нашата менажерия Има ли други ентусиасти с такива любимци?

  13. #598

    Подразбиране

    makrat домашният лбимец на дъщеря ти е страхотен, синовете ми се влюбиха в Комо, ум не ми го побира как ще ги убедя, че при котката и кучето в къщи друго животинче е немислимо да имаме, поне на този етап.

  14. #599

    Подразбиране

    Лошото е, че хапе малкият. Като булдог- захапва и не пуска, тръска и върти главата Дали привикват в крайна сметка не знам

  15. #600

    Подразбиране

    Реклама:
    Да ви покажа и моя хубавец вече по голям но луд за трима.И той хапе,никнат му зъбки и вярвам че това е временно.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 40 от 43 ПърваПърва ... 303839404142 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •