Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 41 от 43 ПърваПърва ... 313940414243 ПоследенПоследен
Показване на 601 до 615 от 639
  1. #601

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от makrat Виж мнение
    Лошото е, че хапе малкият. Като булдог- захапва и не пуска, тръска и върти главата Дали привикват в крайна сметка не знам
    Влечугите си избират един "любим" човек - обикновенно този, който ги храни. Те нямат чувства като котките и кучетата и нежност няма да получите! Хапането е защитна реакция - трябва време да превикне с вас и може и да престане.
    Моите игуани не понасяха брат ми органически (той тях още повече) - надушваха го от входната врата и настръхваха целите ... Докато бяха по-малки хапеха до кръв, но с времето и асоциацията за храна престанаха. Женската даже се "гушкаше" - спеше ми на слънчевия сплит

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Да ви покажа и моя хубавец вече по голям но луд за трима.И той хапе,никнат му зъбки и вярвам че това е временно.
    Лили, приказен пес!!! Дано да ви радва дълги години!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #602

    Подразбиране

    Много е красива игуаната А позата е върха - размекнала се е в крайно блаженство

  3. #603

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Да ви покажа и моя хубавец вече по голям но луд за трима.И той хапе,никнат му зъбки и вярвам че това е временно.
    Ееееееееее Лили, Страхотен е и отсега си личи ,че ще е огромен с тези големи лапи.... върнах се преди 15 ,когато моя Тоби растеше и хапеше и закусваше по 2-3 пъти
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #604

    Talking

    Това е другото момче на мама. Много е хубав, голям и пакостлив. Все ще измисли някоя щуротия.




  5. #605

    Подразбиране

    Страхотен е! Нека прави пакости,но да е здрав!

  6. #606

    Подразбиране

    Даа, да ми е жив и здрав. Благодаря!Само да кажа какво прави-събирам си кончетата, които ми оставят след завършване(боклуците демек) в една купичка, а нашия само чака да сложа конче, дебне ме да не гледам и веднаго го е залепил на езика. После мляскането му е най голямото блаженство.

  7. #607

    Подразбиране

    Страхотен е твоя сладур! Да ти е жив и здрав и да ви радва!!!

  8. #608

    Подразбиране Любимец

    Видях днес тази тема и не мога да се въздържа да покажа моят едногодишен риджбек-Ян.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #609

    Подразбиране

    И аз се нареждам с две котета,но за съжеление не мога да Ви покажа снимки

  10. #610

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от walentiina Виж мнение
    Видях днес тази тема и не мога да се въздържа да покажа моят едногодишен риджбек-Ян.
    Това ми е една от най-любимите породи! Обожавам мускулистите им гладки тела и ивицата козина, която расте наобратно!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  11. #611

    Подразбиране moqt 4arli

    samo na 1 godinka
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #612

    Подразбиране /

    Да ви покажа и моят рошльо.Не се заблуждавайте от червената панделка-момък е и е голям разбойник!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от elena699 : 10.12.2010 в 22:23.

  13. #613

    Smile

    Цитат Първоначално написано от elena699 Виж мнение
    Да ви покажа и моят рошльо.Не се заблуйдавайте от червената панделка-момък е и е голям разбойник!
    golqm sladur e 6te go izqm

  14. #614

    Подразбиране

    Леле, Елена, ама този момък е голям сладкиш!!!

  15. #615

    Подразбиране /

    Реклама:
    Благаря ви момичета от негово име!Донякъде той е косвенният виновник да ви открия.Търсих в нета схема за гоблен с кученце от тази порода и така попаднах във форума.Щастлива съм че ви открих!!!

Страница 41 от 43 ПърваПърва ... 313940414243 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •