Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 5 от 43 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 639
  1. #61

    Подразбиране

    В нашия дом от 4 години гледаме котарак,донесоха ми го на 2 месеца.Дъщеря ми вече 5 години е с доказана дихателна алергия,но все още котаракът е член на семейството ни.

  2. #62

    Подразбиране

    В къщи си имаме чисто бяло коте и се казва Бела
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #63

    Подразбиране

    delhina,както виждам и твоето коте е гобленар,като моето

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране

    То и вестника е до мене,че много много не ме оставя да шия...и като чуе само шума на вестника и офейква

  6. #66

    Подразбиране

    А това са и другите ми любимци! Сомчето живее в този аквариум вече 7години и половина! Направо си е сом-ветеран!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #67

    Подразбиране

    А Бела не му ли помага да излезе от аквариума?Аз имам абсолютно същото коте като твоето,което е с нас вече 13г. Сина ми беше донесъл рибки,но тя ги хапна.

  8. #68

    Подразбиране

    Моето коте е на 3 годинки и много често сяда край аквариума. Спокойно наблюдава плуването на рибките и да се надяваме, че няма да им посегне

  9. #69

    Подразбиране

    и от мен Ето и моите двама любимци Рико и Арчи... палави са много , но без тях не можем http://www.snimka.bg/album.php?album_id=88867

  10. #70

  11. #71

    Подразбиране

    Много, много са сладки и двамата! Чаровници!

  12. #72

    Подразбиране

    големи сладури
    искам и съвет как да си изкъпя котето
    снощи успях само да му намокря опашката и задните лапи и не е истина днес как съм надрана

  13. #73

    Подразбиране

    Котките не обичат много водата.А и не е задължително да се къпят,защото им се обезмаслява косъма.Те сами се почистват идеално.Но ако все пак държиш да я изкъпеш,я хвани отзад за врата,както я е носила майка и като малка.Аз я слагам в мивката,държа я с едната ръка и с другата мия.Успех и дано този път няма последици.

  14. #74

    Подразбиране

    [QUOTE=kameia;149818]големи сладури
    искам и съвет как да си изкъпя котето
    снощи успях само да му намокря опашката и задните лапи и не е истина днес как съм надрана

    И от мен един съвет - винаги да е постлано на дъното!!! Да не опира котето с лапи по голо дъно!!! Много години гледам котки-20- и това е от личен опит.Не мокри ушите- страх ги е . И все пак - котките нямат нужда от къпане . Косъмът им се поврежда. Успех и не забравяй - котката е стопанката , а ти си неин любимец.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    благодаря ви момичета за съветите ще ви кажа как съм се справила,макар,че аз се страхувам повече от котето
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 43 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •