Резултати от анкета: Какво животно имате?

Гласували
341. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Куче

    125 36.66%
  • Котка

    128 37.54%
  • Хамстер

    11 3.23%
  • Морско свинче

    14 4.11%
  • Чинчила

    4 1.17%
  • Папагалче

    19 5.57%
  • Птичка (сладкопойни и т.н.)

    7 2.05%
  • Рибки

    44 12.90%
  • Земноводно

    19 5.57%
  • Нямам...

    57 16.72%
Анкета с отговори.
Страница 9 от 43 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 639
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Denica Виж мнение
    май,ще се пристрасти към тениската ти

  2. #122

    Подразбиране

    Всички са големи сладури!Преди години и ние имахме огромен котарак, който сам се обслужваше от хладилника

  3. #123

    Подразбиране

    Имам си една "госпожица" на име Джеси и чинчила - Чичи



    Джеси я намери големия син на улицата. Любовта ни беше от пръв поглед....двете сме неразделни, а такава любов досега от животно не съм усещала(имах коли,а преди това съм гледала още две котки). Тя е моето момиченце......

  4. #124

    Подразбиране

    Skarlet,страхотни са ти двечките любимки.
    От доста време и аз искам да си взема поне още един домашен любимец и съм се спряла именно на чинчила.Би ли ми казала дали са агресивни, издават ли някакви странни звуци и добре ли съжителстват с котки.

    Благодаря ти предварително!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #125

    Подразбиране

    Аз имам кученце, но не живее при мен, а при баба и дядо в Габрово.Черен кралски пудел!
    Ти решавай, искаш или ДА!?

  6. #126

    Подразбиране

    Не се притеснявай толкова , мила!не е приятно и е болезнено за животинката и стопаните,но съм минала по този път.Преди време това се случи на кокерката ми-беше раждала и пак стана.Оперираха я и се възстанови.Не зная колко ти искат,но без да е евтино,операцията не беше толкова фрапиращо скъпа.Може да са поскъпнали.Но ти знай,че го правиш за здравето на котенцето.Ще стискам палцо всичко да мине благополучно.

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fantaziq Виж мнение
    Да ви се оплача.Ще оперират котето ми.Тъкмо му намерихме мъжкар,защото е вече на 4 години и се страхувах да не се подуе и тя взе,че се поду.Преди няколко дни намерих разпилях кашон с гирлянди и като не ми ходи до тоалет си помислих,че е яла гирлянди и се е запушила.За това вчера я заведохме на лекар,за да я видят на видеозона,но се оказа,че има гнойни абцеси по яйчниците или казано иначе кисти.Това се случва с котките,които не се заплождат дълго време и аз за това реших да я заплодя,но съм изтървала момента и сега никога няма да имаме котенца от нея.Насрочиха и операцията за петък ,а до тогава ще и провеждат антибиотично лечение.Налага се ,защото както прочертох в мед.книгата ,когато упойката се слее с гнойта се получава сол и упойката се неутрализирва.Аз не разбирам от химия,но щом така пишат,значи е така!Ако не я оперират било въпрос на време животинчето да си отиде.И така се налага спешна кастрация,въпреки,че аз винаги съм била против изкуственното осакатяване на животните,но в случая се касае за живот или смърт.Да не говорим за другата страна-финансовата,направо ми се плаче защото е много скъпо.Аз за себе си не съм платила толкова пари...но те ме изнудват,защото виждат ,че си обичам котенцето и все ще намеря от кого да взема на заем.Много ми е подтиснато и за това споделих с вас.Пак ще ви пиша ,как е минала операцията и така нататъка...
    Незная мила къде сте ходили на лекар,но на нас като ни се е налагало сме ходили на тази до електрон-макар,че вече го сабориха,и много сме доволни от отношението и цените.Иначе се надявам да мине всичко добре.

  8. #128

    Подразбиране

    Желая бързо възстановяване!Радвам се, че всичко е минало!

  9. #129

    Подразбиране

    Радвам се,че всичко е минало благополучно.Желая скорошно възстановяване.

  10. #130

    Подразбиране

    Фантазия,всичко ще се оправи,бъди сигурна.Не напразно казват,че котките имат девет живота.Моята Сънка падна от седмия етаж.Устата и беше сцепена,а крака и беше така счупен,че костите стърчаха навън.Лекарят каза, че няма да я бъде.Сина ми беше малък и така плачеше,че за негово успокоение/една котка ни беше починала и той го преживя тежко/ гипсираха крака и.За два дни тя изгриза гипса.Тогава я шиха,без упойка.Тя понечваше да ухапе ръката,която я държи,но като видеше,че съм аз,само ме гледаше ,милата,с големите си очи.Наместиха костите,сложиха шина с бинт.Тя късаше бинта,аз навивах,тя късаше-аз навивах...За месец се оправи.Сега даже не куца.Лекарят не вярваше,че е оживяла,а тя тича като спринтьор.
    И твоята красавица ще се оправи.Днес да ни зарадваш,че всичко е наред.

  11. #131

    Подразбиране

    Ох, милото! От все сърце му желая скорошно възстановяване. А за това че се ближе, не се притеснявай. Мисля че така дори раната от операцията по-бързо ще заздравее. Нали и уличните котки така си "лекуват" раните - като ги ближат. Това ваше премеждие ме кара да се запитам какво ли ни чака и нас с моите две писани. Мислех че проблемите започват едва след като навършат 6-7 години, но се оказва, че е много по-рано...

  12. #132

    Подразбиране

    Фантазия имахме куче което пострада и след като аз се грижех за него то почна да не се отделя от мене.Подобен случай имаше и мой роднина пак с кученце,така че си мисля,че животните никога не забравят това което сме направили за тях(за разлика от хората)Много се радвам за твоето котенце.

  13. #133

    Подразбиране

    Мойта мечта се сбъдна - една малка,сладка чинчила!Още си няма име,но и това ще стане!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 4.jpg‎ (44.0 KB, 24 показвания)

  14. #134

    Подразбиране

    Не и ли е тясничко или още не се е здобила с нова къщичка.От рода на зайците ли е?Много е сладка.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е леглото й,иначе си има голяма клетка,но я пускаме да се расхожда където си иска.
    Това животинче прилича на полузаек,полукатерица,нещо посредата.

Страница 9 от 43 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •