Страница 31 от 41 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследенПоследен
Показване на 451 до 465 от 602
  1. #451
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Красота!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #452

    Подразбиране

    Много красиви попълнения в твоята колекция. И гълъбите и маковете са прекрасни. Не се отказваш от черната панама, а? Браво на теб, ти си направо герой, възхищавам ти се как се справяш с нея!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  3. #453

    Подразбиране

    i dvata goblena sa neveroiatno krasivi i stilni bravo

  4. #454

    Подразбиране

    Едвам намерих страничката си.Ето едно подаръче за едно малко бебенце
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  5. #455

    Подразбиране Браво!

    Сами ,невероятен е подаръка !Страхотен човек си !!

  6. #456

    Подразбиране

    Честита Новата 2013 г на всички ви момичета и момчета Реших и аз да покажа как е преминала 2012 г за мен,но как ? Използвах жокер "обади се на приятел" и кой Желка разбира се ,защото никой неможе да се сравни с нея по това.Аз дори незнаех как се казват снимките събрани на едно място и това научих "КОЛАЖ".Тя много подробно ми обесни и с големи мъки успях да си колажирам гоблените
    а дали съм успяла вие ще кажете момичета.Вашето мнение е много важно за мен.От тези всичките красоти само два останаха в мен ,но аз обичам да подарявам и със сигурност ще продължавам
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  7. #457

    Подразбиране

    Според мен колажа ти се е получил много добре, особено като се има предвид че ти е за първи път.
    А и доста неща си ушила през 2012 година - пожелавам ти още повече сбъднати мечти през тази!

  8. #458

    Подразбиране

    добре се е получило Сами , аз тази година открих и други възможности на подреждане или както се казва човек докато е жив се учи, а ти си добра ученичка
    ти си показала само завършените но като имаме предвид и какви други красоти имаш почнати никак не е малко това което си ушила , дай боже тази година да е повече

  9. #459

    Подразбиране

    Прекрасно си направила колажа!Аз и толкова не мога,факт - още нямам страничка,а имам доста гоблени,които искам да ви покажа!Ееее,надявам се ,че през тази година ще мога да се "покажа" и аз,разбира се с помощта на децата ми,които все не намират време за да ми помогнатРадвам се,че ви има!Бъдете здрави

  10. #460

    Подразбиране

    Браво Сами,чудесна работа си свършила за тази година.Всичко е много хубавоДо година-двойно
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  11. #461

    Подразбиране

    Много са красиви, но маковете са просто уникални!!!

  12. #462

    Подразбиране

    Прекрасно е! Поздравления за колажа !Честно, и аз без "диктовка"нищо не мога да правя.Да са живи и здрави младите ,та да се учим.Нека е успешна и тази година ,да сътвориш още неща!

  13. #463

    Подразбиране

    Сами браво на теб.Голяма производителност.И всичките са прекрасни.Пожелавам ти през тази година да бъдат още повече ушите красоти.
    И специални поздравления на Жужи за оказаната помощ.Много добра приятелка.

  14. #464

    Подразбиране m

    Добра година е била! Тази- още по-добра!
    КЕЛЕБЕК

  15. #465

    Подразбиране

    Реклама:
    Иконата ми вече е в рамка и утре ще отпътува до новия си притежател.Може да се чудите защо сега , а не на Великден например.Тя беше предназначена за друг празник и не искам да протакам повече.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

Страница 31 от 41 ПърваПърва ... 212930313233 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •