Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Какво е според вас перенабор

    Като се ровя из руските форуми много често срещам "перенабор мой" или перенабор на еди кой си. Не съм много добре запозната с руския но според мен означава че схемата я преправят в PSStitch формат или някакъв там друг и понякога номерата на конците са според тяхно си усмотрение. Моля ако някой е по запознат да каже
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Схемата е пренабрана - от оригиналната схема "преписваш". Ползват по често РМ, по рядко сякаш PStitch. Да, подбора на цветовете понякога е на съответния човек, но има хора които правят много добър такъв. Има и предимство, ти сама да си променяш цветовете в схемата. И най-вече е четлива. Все пак аз лично внимавам с такива схеми.
    Дано съм ти помогнала.

  3. #3

    Подразбиране

    Мерси Нана Разбира се че ми помогна. И аз горе долу си мислех за същото но просто не мога да си обясна защо преписват като има понякога четливи схеми и не е ли това много сложно в смисъл не отнема ли много време един такъв препис
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Има техническа възможност за бързо пренабиране, някъде го бяхме бистрили този въпрос. Самата схема се слага като подложка в програмата и вече става по бързо и лесно. Наистина има четливи схеми, които ги пренабират, а и някой търсят само такива.

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета, харесах си схеми, но не мога да ги отваря.Излизат ми само снимките, а за схемите - цифри и знаци.Не знам каква програма трябва да имам, за да ги отваря?! Ще ми помогнете ли?
    Ето и линк http://forum.devichnik.ru/index.php?...c=76220&st=280

    където си ги харесах.Става въпрос за тези, дадени от iliana 67 , съобщение 286.

  6. #6

    Подразбиране

    Щракаш горе вляво на "Журнал Девичник".Като зареди стр.- встрани в ляво - Вышивка.Надолу по страницата - има този текст:Дизайни для вышивки крестом.
    Избираш си някой.Някои по-прости схеми са си дадени направо, на други под цифрите и знаците има текст с червени букви.Е, там са схемите.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Щракаш горе вляво на "Журнал Девичник".Като зареди стр.- встрани в ляво - Вышивка.Надолу по страницата - има този текст:Дизайни для вышивки крестом.
    Избираш си някой.Някои по-прости схеми са си дадени направо, на други под цифрите и знаците има текст с червени букви.Е, там са схемите.

    maleks, не видях дизайни...., имаше Новости интернет-магазина "Девичник"
    Поиск и обмен схемами
    Обмен опытом
    Совместное творчество, процессы, хвастушки
    Земляки

    и толкова, повече няма.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Щракаш горе вляво на "Журнал Девичник".Като зареди стр.- встрани в ляво - Вышивка.Надолу по страницата - има този текст:Дизайни для вышивки крестом.
    Избираш си някой.Някои по-прости схеми са си дадени направо, на други под цифрите и знаците има текст с червени букви.Е, там са схемите.
    Щракаш върху Вышивка.Като се зареди страницата - вече я вдигаш нагоре с бутона на мишката или с бутона от клавиатурата,онзи бутон ,чиято стрелка сочи обратно на монитора ти.И въпросния текст си ти излиза.
    Е, добре де ,нали знаеш къде работя.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Щракаш върху Вышивка.Като се зареди страницата - вече я вдигаш нагоре с бутона на мишката или с бутона от клавиатурата,онзи бутон ,чиято стрелка сочи обратно на монитора ти.И въпросния текст си ти излиза.
    Е, добре де ,нали знаеш къде работя.

    Това за дизайна го няма, опитах дори и на търсачка - НЯМА!
    Ако можеш дай ми линк, моля!
    Иначе много добре обясняваш, ама явно аз съм минала годините за УЧЕНИК и трябва повече да ми се обяснява - абе, български реотан

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kraseto Виж мнение
    Момичета, харесах си схеми, но не мога да ги отваря.Излизат ми само снимките, а за схемите - цифри и знаци.Не знам каква програма трябва да имам, за да ги отваря?! Ще ми помогнете ли?
    Ето и линк http://forum.devichnik.ru/index.php?...c=76220&st=280

    където си ги харесах.Става въпрос за тези, дадени от iliana 67 , съобщение 286.
    Под картинките са дадени файловите,които са архивирани.Изтегляш ги на компютъра си, разархивираш.Схемите са в РМ формат.
    (Току що пробвах и всичко се получава)
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #11

    Подразбиране

    Разархивирах го, но пак не става. Сигурно нямам някоя програма, но не знам коя. Снимките се виждат , но за схемите излизат едни листове, с някакви свадратчета и като натисна на тях ми дава че нещо още трябва, ама какво е, не знам.

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    kraseto, Огромное спасибо за пояснения, ценнейшая информация для меня.
    HD видеокамера
    Искренность - это недостаток самообладания

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •