Показване на 1 до 15 от 42

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Понеже съм голям фен на Ланарте,преди не давах дума да се издума за Вилер.Нещата обаче се промениха,след като видях ушити Воденицата на Буше и Сиси.Направо ми спряха дъха.Е от тогава спрях всичко друго и казах,че ще ги ушия.Не харесвам всичко на Вилер,например Мона Лиза,в кръчмата,тайната вечеря не бих ги шила.За коне на водопой не искам да говоря,защото са ми много омразни.Човешкият вкус се променя-и под влияние на възраст и под влияние на обкръжение и от какво ли не.Така,че не казвам никога за нищо и все пак никога не бих шила разни абстракции-не намирам нищо,ама нищо привлекателно в тях.Обичам да си губя времето с нещо стойностно.
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз пък не робувам на марки. Във всяка фирма откривам неща ,които ми харесват , а други-не. Така е и с Вилер и с Ланарте и въобще с всички. Като модели вкусът ми май е насочен към гоблени, изглеждащи като картини и то на ренесансови художници, но другия близнак в мен пък харесва по-съвременни като Mirabilia например. По категорична съм в това какво не ме привлича да ушия- абстракции и графики . Дори и Пермин като че ли не ме изкушава.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •