Резултати от анкета: Коя е най-предпочитаната от вас дизайнерска фирма?

Гласували
102. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Dimensions

    18 17.65%
  • Lanarte

    9 8.82%
  • Vervaco

    10 9.80%
  • DMC

    4 3.92%
  • HAED

    2 1.96%
  • Permin of copenhagen

    9 8.82%
  • Wiehler

    28 27.45%
  • Anchor

    1 0.98%
  • Goblenset

    11 10.78%
  • T.Kinkade

    1 0.98%
  • Eva Rosenstand

    0 0%
  • никой от изброените

    9 8.82%
Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30
  1. #1

    Подразбиране Коя е любимата ви марка гоблени?

    Преди време бях пуснала анкета между две дизайнерски фирми, но след като има толкова голямо разнообразие от такива, мисля че трябва да бъдат включени и те Аз лично се "разкъсвам" между пермин и димнешънс, но гласувах за втората, защото сега шия техен гоблен и съм много доволна от резултата

  2. #2

    Подразбиране

    За мен определено - Dimensions. Въпреки неудобството всеки път да приравняваш номерата на конците, мисля че резултатите си заслужават

  3. #3

    Smile

    За мен Wiehler е мерцедеса сред автомобилите. А нали знаете приказката - автомобилите се делят на мерцедеси и всички останали.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също предпочитам ВИЛЕР,но също така шия и СОЛАРИЯ .

    За разнообразие опитвам и други фирми.


    /Защо в анкетата няма български фирми/
    djina59@abv.bg

    Тук срещнах приятели за които съм мечтала,
    но срещнах и такива за които живота бих си дала.


  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Аз също мноооого харесвам Vervaco
    ..::Gobelin World::..

  7. #7

    Подразбиране

    Аз също съм с две ръце за Вервако. Много лесни и добре разработени схеми. Също харесвам и Вилер. Също са лесни за шиене/без много единични и разхвърляни бодове/

  8. #8

    Подразбиране

    И аз съм за Vervaco,в последно време май само това шия

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #9

    Подразбиране

    Аз харесвам най-много Вилер, след това са Heritage, Tomas Kinkade и Солария.
    Мисля, че анкетата не е пълна, а би трябвало да се дава възможност да избираш не само една фирма. Ето например как аз имам 4 фаворити.
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  10. #10

    Подразбиране

    Аз съм за Dimensions и Lanarte ,имам гоблени на Солария ,Милена стил и
    Казанлъшки гоблен .Всички са хубави ,НО любима марка са ми Dimensions и Lanarte. Гоблените им са невероятни

  11. #11

    Подразбиране

    Ами разбира се Вервако. Вече имам 2 ушити и мисля да започвам и трети. Резултата е прекрасен схемите са с много четливи знаци и особено много ми харесват тези с жълтокафевите цветове. От българските фирми съм шила на Гинокардия и съм доволна от крайния резултат но е истинско мъчение да гледаш знаците им във схемите - не мога да разбера защо ги прават с толкова еднакви и преливащи се знаци като има буквички цифрички точки и т.н. Сега шия и на Солария и при тях се получава нещо такова. Но като гледам анкетата Вервако май държи рекорда
    това което не ни убива, ни прави по силни!!!
    antoni13@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Съжалявам, но има ограничение на отговорите, иначе и аз исках да добавя още 2-3 марки Иначе не я направих да може да се избират повече от един, защото идеята ми беше да се замислим, кой е така да се каже "пръв измежду равни"

  13. #13

    Подразбиране

    Едва ли ще ви учудя че гласувах за вилер.Да си призная не съм шила други бодове освен гобленовите 1:1,1:4,1:2.Но много ми харесват Dimensions и Vervaco,и какво пък може да се престраша да опитам и техни модели.Знае ли човек?!
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  14. #14

    Подразбиране

    Гласувах за Ланарте, но мн харесвам и Вервако
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    гласувах за Пермин, независимо, че още нищо от тази фирма не съм шила - но пък много ми харесват като модели и следващите със сигурност ще са перминчета
    шила съм на Дайменшънс, Ленарте (от тях съм най-доволна), ДМЦ, някаква унгарска фирма (щампа) - това от чуждите, казанлък, милена стил, нюанс и другата варненска фирма (забравих и името, май Адор беше), зора - софия, андромеда (ужас) - мисля, че по-скоро ме привлича новото



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •