И аз, барабар Петко с мъжете, да си кажа мнението. За времето си Вилер е бил голяма работа, ама то други имало ли е, чак такова изобилие на фирми, такъв асортимент на модели е нямало. Аз си спомням как всички, като кажеш Вилер и слюнки им течаха от задоволство. Днес много ме радва богатото разнообразие на модели по картини на съвременни художници, известни и безизвестни. Това е много хубаво, има за всеки вкус и цвят по нещо. Аз например, с цялото си уважение към старите майстори и класиката в гобленарството, много повече харесвам съвременните разработки. Вилер с техните земни тонове в кафаво и беж, със старовремските сюжети, в голяма степен мрачни и подтискащи, не са ми по сърце. Предпочитам свежите и радостни тоналности на съвременното изобразително изкуство. Обожавам фентазитата на Хаед и се ядосвам дето повечето им са с огромни размери и дълго не им виждам края. Така че днеска сме облагодетелствани всички. Имаме си и Вилер, имаме си и всичко останало, каквото душата ти сака. Успех в избора на всички Ви и приятно шиене!