Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 167

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    според мен е важно да ти харесва това,което шиеш,независимо дали гоблена е класика или компютърна разработка,стига да е добра окомплектовката,защото в противен случай се получава такава плюскуда,че и най-хубавия гоблен става смешен.

  2. #2

    Подразбиране

    Твърда почитателка съм на Вилер, но само в оригинал - има голяма разлика.В цветовете , нюансите, съчетанието им. Майка ми шиеше Вилер и просто съм научена на оригинала. А когато хванеш веднъж оригинал на Вилер не можеш да минеш на копие. Никога не бих шила копие или комплектовка , а sамо оригинал на Вилер. Скъпи са, да, но и моето време е скъпо.
    Но и на мен ми харесват, но пак оригиналите, на dimensions с различните шевове и фрактури, както и на един художник - по негова картина е Тоскана.

  3. #3

    Подразбиране

    За мене няма значение един гоблен стар ли е,нов ли е,голям ли е,малък ли е.Важното е да ти доставя удоволствие като го шиеш,макар че явно аз си падам по по-традиционните гоблени и колкото по-големи и сложни по-голямо предизвикателство са за мене.Но това е много индивидуално и няма никакво значение стига гоблена,който се шие да носи радост

  4. #4

    Подразбиране

    За мен няма значение дали гоблена е класически или компютърна разработка - важното е да грабне. Тогава шия с удоволствие!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Аз също се присъединявам към подледните мнения,важно е да ми хареса .Няма значение на коя фирма са.Най много съм шила на гобленсет защото стават сполучливи ,имам и на вервако и ленарте и други .Така че са разнообразни ,шила съм това ,което ми е грабнало окото.

  6. #6

    Подразбиране

    Класика или съвременни-гоблените са моята страст.Това,което работя на момента винаги е най красивото,най-вълнуващото.Голям праз,че на някой тесняк му се вижда че си губя времето.Момичета нека удоволствието от шиенето ви да е пълно.

  7. #7

    Подразбиране

    харесва ми да гледам съвременни, но предпочитам да шия "старите" Вилерови гоблени. и все пак всеки сам трябва да избере това което "радва окото и душата му".

  8. #8

    Подразбиране

    Според мен няма значение дали гоблена е съвременен или не.Важно е да ти харесва и да го шиеш с удоволствие.

  9. #9

    Подразбиране

    Аз предпочитам класиката.

  10. #10

    Подразбиране

    Аз нямам предпочитания. Важно е да ми харесва .
    Има съдба, но тя те направлява до момент, в който само ти можеш да промениш нещата.
    http://bubabuba.mondozoo.com

  11. #11

    Post

    Класика или Съвремие,всичко е въпрос на настроение!

  12. #12

    Подразбиране

    Аз лично малко съм "уморена'' от класиката на Wiehler, въпреки,че ги редувам: икона, след това пеизаж или друг сюжет...Имам няколко модела и на Солария...Сега имам желание да опитам кръстчета и Lanarte...Като гледам какви красоти сте показали ... и аз се увлякох по тях...Мисля, че трябва да опитам повече жанрове, бодове и т.н....Животът ми няма да стигне да ушия всичко, което харесвам...

  13. #13

    Подразбиране

    И аз съм на мнение,че всеки гоблен си има времето и настроението за него.Поомръзнаха ми и на мен еднотипните неща, но в никакъв случай не казвам,че не ги харесвам.Просто дълги госини нямахме голям избор и сега това изобилие от фирми,схеми и модели пълнят и радват окото.Винаги е добре чавек да опитва нещо ново.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  14. #14

    Подразбиране

    И аз съм за новото. И като техника на изпълнение и като визия новите модели са по-близки до нашия живот и нашето разбиране за света. Нямам нищо против класиката, но тя е като някакъв миг от отминало време. Настоящето е прекрасно. И животът е толкова кратък, че човек не може да ушие всичко.
    vd

  15. #15

    Подразбиране

    Харесвам с гобленов бод, но в последно време шия и на Дименшън с комбинираните бодове- кръстчета, гобленов, контури и бих казала,че стават прекрасни!

Страница 3 от 11 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •