Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 167

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Определено съм за съвременните модели. Някак си не е еднотипно . Не се налага шаблон и за мен е израз на по различен и свободен начин на мислене.

  2. #2

    Подразбиране

    И на мен ми допадат съвременните гоблени,но и класическите все още имат чар. Бе какъвто и да е като ми хареса няма значение дали е класически или модерен!

  3. #3

    Подразбиране

    За мен нияма значение дали гоблена е модерен или класически,важното е да ме грабне от пръв поглед.В общи линии почти всички ми харесват.

  4. #4

    Подразбиране

    Всичко ми харесва, за жалост не мога да бродирам със същата скорост, с която копувам комплектите.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Всичко ми харесва, за жалост не мога да бродирам със същата скорост, с която копувам комплектите.
    И аз съм като теб!До сега са малко нещата,които не са ми направили впечатление.Само ако можех да ушия всичко,което харесвам...Дори и с издънките ,които сама си комплектовам,пак желая да шия хиляди модерни и класически изделия,но като че ли повече съм наблегнала на класикатаИ аз се чудя?Все си казвам,че ще започна нещо модерно,а хващам Вилер...Не знам защо,но си казвам,че най- хубавото,трябва да е за десерт,а в случая все го пропускам.

  6. #6

    Подразбиране

    ЗА новите разработки и съвременни модели. Те отново ме запалиха да бродирам с хъс!!!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Impuls Виж мнение
    ЗА новите разработки и съвременни модели. Те отново ме запалиха да бродирам с хъс!!!
    И при мен така се получи. Сега колкото и да се настройвам да подхвана класически гобленов бод, амиииииииииии не става

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, уважавам класиката но ази и сина ми който е архитект харасваме съвременни стилове..шила съм дадени ми от приятелки гоблени които пасват на съвременно обзавеждане..бихте ли ми казали от къде мога да си набавя гоблени и схеми с по-ново звучене...благодаря ви..
    един такъв гоблен поставен в подходяща рамка страхотно стои на съвременно обзавеждане...

  9. #9

    Подразбиране

    Писала съм в темата и ще се повторя.Моля за извинение!Мисля, че в едно обзавеждане има място и за съвременни и за класически гоблени.Зависи от стила на обзавеждането и то самия гоблен.А много зависи и от виждането на собственика.Смея да твърдя това, защото при мен и съпругът и синът са архитекти.А дъщерята се занимава с дизайн и всичко свързано с него.Та аз си харесвам класиката, но не отричам съвременните разработки.Всяко време и епоха си имат своята красота.

  10. #10

    Подразбиране

    има много неща които ми харесват,но имам някаква слабост към по-класическите модели

  11. #11

    Подразбиране

    Класиката си е класика. Да-а-а. Да я гледам, да и се възхищавам.Но желанието ми да шия съвременни гоблени е по- голямо.По- малки, по ефирни , по добре се вписват в съмвеменните жилища.Харесвам класическите , но съм за съвременните.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jana_jj Виж мнение
    Класиката си е класика. Да-а-а. Да я гледам, да и се възхищавам.Но желанието ми да шия съвременни гоблени е по- голямо.По- малки, по ефирни , по добре се вписват в съмвеменните жилища.Харесвам класическите , но съм за съвременните.
    Харесвам големи гоблени, независимо дали ще ги шия цяла година.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от niki_77 Виж мнение
    Харесвам големи гоблени, независимо дали ще ги шия цяла година.
    И аз много обичам големи гоблени.Проблема е,че ги шия повече от година

  14. #14

    Подразбиране

    Съвременните гоблени, независимо на коя фирма са, имат съвсем друго излъчване. В тях като че ли има повече живот, често изразяват някакво чувство. Докато старите гоблени показнат нещо, то съвременните казват. Определено ги предпочетам, всъщност съм шила само от тях.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mayza Виж мнение
    Съвременните гоблени, независимо на коя фирма са, имат съвсем друго излъчване. В тях като че ли има повече живот, често изразяват някакво чувство. Докато старите гоблени показнат нещо, то съвременните казват. Определено ги предпочетам, всъщност съм шила само от тях.
    Аз вече изказах мнение,но една част от него не споделих,а тя е точно обратно мислене на това мнение.Съвременните гоблени са си красиви,но излъчването,което носят старите-визирам Вилер,за МЕН лично всичките които съм шила или гледала носят ДУША!Шила съм и дори в момента шия съвременен гоблен,но нищо не чувствам.Определено го шия,защото го намирам за хубав,но го правя машинално ,не така както се наслаждавам на ретрото.

Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •