Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 167
  1. #91

    Подразбиране

    Здравейте!Аз съм нова тук и с голям интерес чета вашите мнения. В момента се кефя на Ланарте, но то е щото не знаех че има и други.Може ли да ми кажете къде да разгледам на живо каталози на други подобни гоблени.Щото класиката нещо не ме кефи толкова

  2. #92

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kukli4ka Виж мнение
    Здравейте!Аз съм нова тук и с голям интерес чета вашите мнения. В момента се кефя на Ланарте, но то е щото не знаех че има и други.Може ли да ми кажете къде да разгледам на живо каталози на други подобни гоблени.Щото класиката нещо не ме кефи толкова
    Като влезеш в безплатни схеми има голямо разнообразие и на фирми производители

  3. #93

    Подразбиране

    В предишни постове имаше линкове,които успях да разгледам и сега съм запленена от едни възглавнички - голяма красота.Обаче,ще трябва да ми обясните от къде си ги купувате ?

  4. #94

    Подразбиране !

    всъщност мисля,че важен е резултатът!
    аз не съм много напреднала,шия отскоро,но като гледам тука творби на абсолютни професионалисти и макар,че не са само класика,не мога да не им се възхищавам!
    все пак живееме и в съвременността,а тя оставя своят отпечатък и то не за лошо в случая!

  5. #95

    Подразбиране

    В момента шия "Три орхидеи" на Ланарте и ми дойде идея да направя тичинките с мъниста в същия цвят какъвто са конците.Но се чудя,ще има ли проблем при слагането в рамка?

  6. #96

    Подразбиране

    Защо първо не поразгледаш форума за да знаеш кое в коя тема да пишеш...
    Никой не е казал,че си сторила нещо непоправимо.Но понеже питаш за рамки и други неща,мисля че ще получиш повече информация от съответната тема.
    Редактирано от matcata : 16.02.2009 в 14:13.

  7. #97

    Подразбиране

    Съжалявам ако с това което съм написала, съм сторила нещо непоправимо! Темата беше за съвременните гоблени...

  8. #98

    Подразбиране

    Според мен гоблена трябва да те грабне...няма значение дали е някоя класика със слънчогледи или съвременна африканка например...важното е както се казва да ти легне на сърцето

  9. #99

    Подразбиране

    аз харесвам повече съвременни гоблени и такива съм ушила до момента.предпочитам главно персонажи и такива с животни.схемите си харесвам от сп.Галерия бродерия, но сега вече имам доста схеми от нета благодарение на вас момичета в крайна сметка всеки шие това което го грабва и резултата си струва

  10. #100
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     

    Подразбиране

    Красивият гоблен е относително нещо- един гоблен в нечии очи е прелестен, друг вижда прелестта в друг гоблен.И аз като всички тук- който ме грабне от пръв поглед - него започвам, а дали е от съвременните или от класическите- значение няма.

  11. #101

    Подразбиране За или против?

    Здравейте, относно темата за или против съвременните гоблени - аз си мисля, че няма грозни или хубави гоблени, модерни или класически, а всеки избира според вкуса си и това което иска да ушие и да има в дома си. Щом има един човек който да харесва един гоблен, значи си заслужава да бъде ушит. Хубаво е и това че вече в България има доста богат избор на модели и фирми.Доколкото си спомням / даже имам у нас няколко такива/ преди около 20-30 години имаше само модели на Вилер и те се намираха трудно чрез познати. Схемите се преписваха на ръка и т.н.


  12. #102

    Подразбиране

    Няма значение какъв е гоблена-класически или съвременен,важното е на теб да ти хареса и да го работиш с мерак и любов,останалото е ненужна полемика.Шила съм и класически-вилерови,и съвременни и всеки има място в дома и в сърцето ми,та те са плод на моя труд

  13. #103

    Подразбиране

    КРАСОТАТА Е НАВСЯКЪДЕ.ВИЛЕР Е НАЧАЛОТО-ЗНАЕТЕ,ЧЕ ТО Е НАЙ-ТРУДНО,НО ВЪПРЕКИ ТОВА Е ВЪРХЪТ.УВАЖАВАМ И ОЦЕНЯВАМ ТОЗИ ТРУД.МЯСТО ЗА СРАВНЕНИЕ НЯМА.СЪВРЕМЕННИТЕ ФИРМИ ИМАТ ДРУГ ПОГЛЕД КЪМ КРАСОТАТА,НЕ ЕТАКА КЛАСИЧЕСКА,РАЗЧУПЕНА Е И Е ПРЕКРАСНА.ХУБАВО Е ДА СИ ИМАМЕ ОТ ВСЕКИ СТИЛ ИЛИ ТЕМА,НО ЕДИН ЖИВОТ НЕ СТИГА-НАЛИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА.

  14. #104

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм много нова тук, но си имам мение.
    Не бих шила гоблен, който не мога да "видя" поставен някъде. Не само в моя дом, разбира се. Всичко това, с нови и стари гоблени е въпрос на личен усет за нещата. И моя усет е следния, с удоволствие бих шила гоблен на Вилер, дори съм запленена от един, два, но само ако знам, че ще има дом, в който да стоят. В моя малък дом, предпочитам по-леки и "ефирни", както се писа тук. От няколко месеца съм абсолютна и доживотна фенка на Майкъл Пауъл. Това за мен е водещо в предпочитанията ми за един или друг гоблен - мястото, на което ще бъдат.

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм за това, което те грабне и ти доставя удоволствие да се занимаваш с него. Просто няма значение дали е на Вилер или е ново. Шила съм Вилер, но сега шия нови. Навремето нямаше голям избор, докато сега дал Бог. Даже в момента шия нещо ново - 81 цвята. Страшно е!

Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •