Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 167
  1. #121

    Подразбиране

    Аз нямам нищо против новите, ефирни и нетрадиционни гоблени, за мен е важно гоблена да ми хареса от пръв поглед и е важен също самият процес на шиене.

  2. #122

    Подразбиране

    Аз може би ще ви учудя, но сьм страстен привьрженик на Вилеровите модели. Извьн тях ми харесва само "Баба ягя".

  3. #123

    Подразбиране

    Предпочитам новите дизайни, макар че и старите са интересни. В последно време шия Vervaco и съм много доволна от резултата. Предпочитани са ми със слънчогледи - изглеждат жизнерадостни и ми оправят настроението като ги гледам. В момента съм запалена от едни силуети в беж на Heritage , много са свежи и нетрадиционни.

  4. #124

    Подразбиране

    Всичко което се ушие е красиво независимо далие класика дали пеизаж или обикновен детски гоблен.Стига да изпитваш желание да го шиеш и да влагаш цялото си старание.аз съм за всичко което ти харесва!

  5. #125

    Подразбиране

    На вкус и на цвет тавариши нет-нали така беше
    Харесвам класическите гоблени и новите модели за покривки, тишлайфери и т.н. Нехаресвам кучета, котки, тигрови глави и всичко от сорта, зодии и фентъзи.
    Ако имам дете или някой близък ме помоли да му направя розово ангелче с 20 кученца ще го изработя и ще пея даже

  6. #126

    Подразбиране

    аз не че имам много опит в шиенето на гоблени и нямам много ушити или големи гоблени но мога да кажа че класическите визирам Вилеровите никога не са ми били на сърцето, майка ми е шила няколко оригинални вилерови гоблена и има недовършена Запустялата Воденица и никога не съм проявявала интерес към тях. може би това е от възрастта ми все пак съм на 21 години затова повече ме влекат съвременните модели. пък и не само от възрастта зависи има и млади момичета които харесват и шият класически модели но на мен лично ми харесват моделите на Dimensions, HAED (не всички от тях защото има и доста странни ), Lanarte, Vervago, наскоро видях симпатичните миниатюри на Nimue тук във форума и също много ми допадат-забавни са. да не забравя и румънските фирми които произвеждат също много красиви модели, а за Goblenset по мое мнение мога да ги нарека съвременните Вилерови толкова са красиви и свежи докато от Вилер наистина лъха студенина и хората които обичат пейзажи според мен биха ги оценили. иначе разбирам че всеки си има свой вкус просто това е моето предпочитание и аз съм ЗА съвременните модели
    Редактирано от Freeky : 17.03.2010 в 13:42.

  7. #127

    Подразбиране

    И при гоблените,като във всичко останало трябва да има развитие.И класическите и модерните са хубави .Абе с няколко думи-хубавия гоблен си е хубав гоблен.

  8. #128

    Подразбиране

    До скоро шиех само Вилерови гоблени ,но откакто съм във форума разбрах ,че ми харесват и много от съвременните.Времената бяха такива, че не се знаеше толкова за други фирми производителки.Според мен всеки си има вкус и шие това което му харесва ,независимо от това дали е Вилер или на друга фирма.Бих ушила всеки един без дори да се поинтересувам от коя фирма е стига да ми "хване" окото от пръв поглед.

  9. #129

    Подразбиране

    Нормално е при такова изобилие на схеми и модели да има различни предпочитания.Понякога с часове разглеждам съвременните модели и се възхищавам на всичко красиво,но и сега,както казвате за едно време,забелязвам ,че определени модели започват масово да се шият.Аз се радвам на всичко по стените ми,независимо,че някои са шити преди 20г. Тогава със сигурност не съм мислила дали ще подхождат на мебели и всичко останало.Сега се радвам,че вас Ви има и така имам голям избор да шия това,което ще ми достави удоволствие

  10. #130

    Подразбиране

    Шия повече от 20 години. Имам доста на Вилер, Солария, но не се отказвам и от новите модели. Стига гоблена да ме грабне. В момента шия испански ветрила, в които се влюбих преди 4-5 години, но все нещо друго беше на първи план. Пък и съм шила /в моменти на финансов дефицит/ и само за "спорта", в което не намирам нищо лошо.

  11. #131

    Подразбиране Вярност

    Момичета аз съм за всички гоблени/нови,стари,раздвижени.../всеки е красив зависи от очите които го гледат,сега приключвам с "Вярност"

  12. #132

    Подразбиране

    Харесвам много класическите гоблени,но наскоро разглеждах и на Ланарте много ми допаднаха по принцип обичам красивите неща без значение класика ли е или ново.А вие тук показвате много красиви неща.

  13. #133

    Подразбиране

    Всеки гоблен има своя чар.

  14. #134

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна.

    Лично аз шия за удоволствие. Стените у нас са с пъзели, така че нямам много място за гоблени, но това не ми пречи.

    Не съм за съвременните гоблени, важното е просто да е красиво и да ти харесва.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, разглеждам ви нещата и не мога да се нагледам, вече не знам какви гоблени предпочитам. Определено има прекрасни стари и нови разработки, а има и такива които въобще не ми харесват, независимо дали са стари или нови.
    Но определено предпочитам по-класическия тип гоблен.

Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •