Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 167
  1. #31

    Подразбиране

    според мен е важно да ти харесва това,което шиеш,независимо дали гоблена е класика или компютърна разработка,стига да е добра окомплектовката,защото в противен случай се получава такава плюскуда,че и най-хубавия гоблен става смешен.

  2. #32

    Подразбиране

    За мене няма значение един гоблен стар ли е,нов ли е,голям ли е,малък ли е.Важното е да ти доставя удоволствие като го шиеш,макар че явно аз си падам по по-традиционните гоблени и колкото по-големи и сложни по-голямо предизвикателство са за мене.Но това е много индивидуално и няма никакво значение стига гоблена,който се шие да носи радост

  3. #33

    Подразбиране

    За мен няма значение дали гоблена е класически или компютърна разработка - важното е да грабне. Тогава шия с удоволствие!!!

  4. #34

    Подразбиране

    Аз също се присъединявам към подледните мнения,важно е да ми хареса .Няма значение на коя фирма са.Най много съм шила на гобленсет защото стават сполучливи ,имам и на вервако и ленарте и други .Така че са разнообразни ,шила съм това ,което ми е грабнало окото.

  5. #35

    Подразбиране

    Обожавам Ланарте !
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  6. #36

    Подразбиране

    Напълно ЗА съм за съвременните гоблени , харесват ми да ги гледам , но когато аз започвам да шия - предпочитам класиката , допада ми на душевното равновесие
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  7. #37

    Подразбиране

    Класика или съвременни-гоблените са моята страст.Това,което работя на момента винаги е най красивото,най-вълнуващото.Голям праз,че на някой тесняк му се вижда че си губя времето.Момичета нека удоволствието от шиенето ви да е пълно.

  8. #38

    Smile

    има и стари, в смисъл много шити и известни гоблени, които малко "гобленарко" пропускат. все пак навсякъде има нещо като класика. аз харесвам много от тях - красиви са. но с удоволствие си правя комплектовки и по принцип харесвам нетрадиционни неща. и сега, макар да съм "нарекла" един гоблен за подарък , още незапочнат, ще ми е приятно да го виждам. пък може и да го дублирам за себе си ..... ако се шие лесно , в което силно се съмнявам като гледам схемата

  9. #39

    Подразбиране

    Харесвам новите гоблени повече от вилеровите.Всичко е въпрос на вкус.

  10. #40

    Подразбиране

    харесва ми да гледам съвременни, но предпочитам да шия "старите" Вилерови гоблени. и все пак всеки сам трябва да избере това което "радва окото и душата му".

  11. #41

    Подразбиране

    Според мен няма значение дали гоблена е съвременен или не.Важно е да ти харесва и да го шиеш с удоволствие.

  12. #42

    Подразбиране

    Аз предпочитам класиката.

  13. #43

    Подразбиране

    Аз нямам предпочитания. Важно е да ми харесва .
    Има съдба, но тя те направлява до момент, в който само ти можеш да промениш нещата.
    http://bubabuba.mondozoo.com

  14. #44

    Post

    Класика или Съвремие,всичко е въпрос на настроение!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз лично малко съм "уморена'' от класиката на Wiehler, въпреки,че ги редувам: икона, след това пеизаж или друг сюжет...Имам няколко модела и на Солария...Сега имам желание да опитам кръстчета и Lanarte...Като гледам какви красоти сте показали ... и аз се увлякох по тях...Мисля, че трябва да опитам повече жанрове, бодове и т.н....Животът ми няма да стигне да ушия всичко, което харесвам...

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •