Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 167
  1. #16

    Smile

    Аз също харесвам Вилеровите гоблени но предпочитам да бродирам нещо по-различно.

  2. #17

    Подразбиране

    Аз определено харесвам гоблени от класиката, но от съвременните също има хубави от Солария.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  3. #18

    Подразбиране

    За мен е нужно първо да се влюбя в гоблена а чак тогава оглеждам подробностите ,от коя фирма е и с колко цвята...Напоследък повече ми харесват съвременни разработки,но те са или с прекалено много цветове или са с кръстче бод, а той не ми е от любимите...При ефирните модели има прекалено много броене...И все пак като влезнеш в дом с гоблени от стената ти се усмихва поне една класика...Аз лично съм за изобилието от модели и фирми,за да може всеки от нас да открие своя следващ гоблен според вкуса си!

  4. #19

    Подразбиране аз също

    Цитат Първоначално написано от mimka Виж мнение
    Аз определено харесвам гоблени от класиката, но от съвременните също има хубави от Солария.
    Mimka,аз също мисля че гоблените на Солария са изключителни.Толкова са изразителни лицата , и след изпиране гоблените греят.В последните 3 години аз шия само неините гоблени и избирам веднага следващия ,За мен няма лош модел от нейните.С други думи - бвз значение за мен е фирмата,важно е гоблена да ме грабне и ми въздейства.

  5. #20

    Подразбиране

    Има много хубави съвременни гоблени. Харесвам "Мечтание"-то. На Солария гоблените са хубави, но смятам, че са с прекалено много цветове.

  6. #21

    Подразбиране

    Мисля,че както има хубави стари гоблени,така има и нови,които изобщо не са за пренебрегване.Аз определено ги харесвам.За всеки влак си има пътници,вкусове различни,но лично аз вдигам две ръце за съвременните разработки

  7. #22

    Smile

    Харесвам Вилеровите гоблени но новите просто ме запленяват.

  8. #23

    Подразбиране

    Аз шия всякакви гоблени, въпросът е да е любов от пръв поглед.

  9. #24

    Подразбиране

    До скоро бях твърд класик, но откакто открих, че съществува друго освен Вилер съм категорично за новото! Сега има толкова голям избор от модели, че наистина можеш да се изгубиш избирайки. Едва ли ще ушия пак нещо на Вилер. Много ми харесва Ланарте, но с този кръстат бод съм малко скарана. Всичко е въпрос на вкус и емоция. Бих ушила всичко, което ме грабне в момента и ме накара да желая да го видя на стената или подарено.

  10. #25

    Подразбиране

    Харесвам всички хубави гоблени.От съвременните ми харесват Вервако,Дименшъс,Ланарте.
    katya ivanova

  11. #26

    Подразбиране

    Харесват ми съвременните гоблени, но ми се струва че са с много цветове и можеби се шият доста бавно и трудно.

  12. #27

    Smile

    Според мен е и въпрос на моментно настроение шиенето на определен гоблен. В момента шия гоблен, който преди един месец не съм и представяла че ще почна. Реших за един рожден ден да подаря гоблен със зодия. Разгледах няколко и този, който съм почнала ме плени от пръв поглед. Не ме интересуваше нито колко цвята е, нито нечия разработка ли е. Въпрос на усещане.

  13. #28

    Подразбиране

    Вилер винаги ще остане класика , но също така е вярно , че има страхотни съвременни гоблени.

  14. #29

    Подразбиране

    Аз съм почитателка и на Вилер ина нета и на други фирми стига гоблена да ми грабне окото.Имам доста и от съвременните!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Класиката ще си остане вечна но от както попаднах на този сайт разбрах че има съвременни гоблени който са много по хубави и актуални за времето в което живеем

Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •