Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 167
  1. #46

    Подразбиране

    И аз съм на мнение,че всеки гоблен си има времето и настроението за него.Поомръзнаха ми и на мен еднотипните неща, но в никакъв случай не казвам,че не ги харесвам.Просто дълги госини нямахме голям избор и сега това изобилие от фирми,схеми и модели пълнят и радват окото.Винаги е добре чавек да опитва нещо ново.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  2. #47

    Подразбиране

    Харесвам повече класическите, които се шият с гобленов бод. Отскоро шия и кръстат бод, харесва ми, но не чак толкова...Но може би защото започнах с малък Пермин, който не ми допадна толкова много...Сега започнах семейството мечки на Дайменшънс и дамата с коня на Ланарте, може и да си променя мнението, защото мечетата например са със страхотни цветове и образа в ушит вид е достатъчно хубав Както каза една съфорумка в друг форум, който не е шил кръстат бод, той не се е пристрастил

  3. #48

    Подразбиране

    И аз съм за новото. И като техника на изпълнение и като визия новите модели са по-близки до нашия живот и нашето разбиране за света. Нямам нищо против класиката, но тя е като някакъв миг от отминало време. Настоящето е прекрасно. И животът е толкова кратък, че човек не може да ушие всичко.
    vd

  4. #49

    Подразбиране

    Харесвам с гобленов бод, но в последно време шия и на Дименшън с комбинираните бодове- кръстчета, гобленов, контури и бих казала,че стават прекрасни!

  5. #50

    Подразбиране

    Определено съм за съвременните модели. Някак си не е еднотипно . Не се налага шаблон и за мен е израз на по различен и свободен начин на мислене.

  6. #51

    Подразбиране

    И на мен ми допадат съвременните гоблени,но и класическите все още имат чар. Бе какъвто и да е като ми хареса няма значение дали е класически или модерен!

  7. #52

    Подразбиране

    За мен нияма значение дали гоблена е модерен или класически,важното е да ме грабне от пръв поглед.В общи линии почти всички ми харесват.

  8. #53

    Подразбиране

    Всичко ми харесва, за жалост не мога да бродирам със същата скорост, с която копувам комплектите.

  9. #54

    Подразбиране

    ЗА новите разработки и съвременни модели. Те отново ме запалиха да бродирам с хъс!!!

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Impuls Виж мнение
    ЗА новите разработки и съвременни модели. Те отново ме запалиха да бродирам с хъс!!!
    И при мен така се получи. Сега колкото и да се настройвам да подхвана класически гобленов бод, амиииииииииии не става

  11. #56

    Подразбиране

    Момичета, уважавам класиката но ази и сина ми който е архитект харасваме съвременни стилове..шила съм дадени ми от приятелки гоблени които пасват на съвременно обзавеждане..бихте ли ми казали от къде мога да си набавя гоблени и схеми с по-ново звучене...благодаря ви..
    един такъв гоблен поставен в подходяща рамка страхотно стои на съвременно обзавеждане...

  12. #57

    Подразбиране

    Писала съм в темата и ще се повторя.Моля за извинение!Мисля, че в едно обзавеждане има място и за съвременни и за класически гоблени.Зависи от стила на обзавеждането и то самия гоблен.А много зависи и от виждането на собственика.Смея да твърдя това, защото при мен и съпругът и синът са архитекти.А дъщерята се занимава с дизайн и всичко свързано с него.Та аз си харесвам класиката, но не отричам съвременните разработки.Всяко време и епоха си имат своята красота.

  13. #58

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Всичко ми харесва, за жалост не мога да бродирам със същата скорост, с която копувам комплектите.
    И аз съм като теб!До сега са малко нещата,които не са ми направили впечатление.Само ако можех да ушия всичко,което харесвам...Дори и с издънките ,които сама си комплектовам,пак желая да шия хиляди модерни и класически изделия,но като че ли повече съм наблегнала на класикатаИ аз се чудя?Все си казвам,че ще започна нещо модерно,а хващам Вилер...Не знам защо,но си казвам,че най- хубавото,трябва да е за десерт,а в случая все го пропускам.

  14. #59

    Подразбиране

    има много неща които ми харесват,но имам някаква слабост към по-класическите модели

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Класиката си е класика. Да-а-а. Да я гледам, да и се възхищавам.Но желанието ми да шия съвременни гоблени е по- голямо.По- малки, по ефирни , по добре се вписват в съмвеменните жилища.Харесвам класическите , но съм за съвременните.

Страница 4 от 12 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •