Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 177
  1. #136

    Подразбиране

    Юра-не е важно количеството а желанието да се включим в инициативата пък който колкото може И аз не съм много производителна

  2. #137

    Подразбиране

    Скорпион, пиши до кога трябва да пратим, това което сме направили и къде, че съм затрила адреса от пролетта.

  3. #138

    Подразбиране

    Ей, ама сте страхотни! затова си Ви обичам и се фукам навсякъде, че ми помагате.Искам да кажа още нещо-базарите са в различни градове, където имаме майки, които ни подкрепят, но сметката на фондацията е обща и парите се използват за всички домове, с които работим и децата от цялата страна, така че няма значение къде ще предпочетете да дадете нещата.Е, аз съм си пристрастна малко повечко към видинския базар, защото мин. год за базара, както и за Великденския всеки ден се хвалех, когато ми пращахте всякакви материали и готови бродерии-направо душата ми ликуваше, та...адресчето ми е Видин 3700, ул. Тополовец 8 Диана Георгиева Димитрова. трябва да снимам още какви красоти направих тези дни...До сега съм избродирала около 28 гобленчета за рамка, правих доста от тях в/у панамата със златна нишка на дмц-стана направо...супер.От малките участъци избоцках мотивчета за картички-около 10-тина засега, защото стават бързо.Уших и 2 по-големшки гоблена с Исус и от лятната игра-конкурс Лаурата съм предвидила за базара, нищо, че не е по темата за Коледа...

  4. #139

  5. #140

  6. #141

  7. #142

  8. #143

    Подразбиране

    Ето, да се похваля с част от направеното от мен за видинскиая базар, да не кажете, че само пиша а нищо не боцкам!!!!!!!!!!!Има още 5-6 неща в рамка + картичките, които ще снимам тези дни и т.н.Абе-направо си се фукам...

  9. #144

    Подразбиране

    Абе тая видинската фукла ми взе ума бе
    Браво на теб !!! Аз едва кретам - до момента имам четвърта готова картичка - до 10 ще ги докарам - обещах. От това дето видях обаче може да има повтарящи се мотиви - което е голямо облекчение за мен.
    Лошото е че е много мрачно тези дни и трудно бродирам на лампа ...

  10. #145

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Ето, да се похваля с част от направеното от мен за видинскиая базар, да не кажете, че само пиша а нищо не боцкам!!!!!!!!!!!Има още 5-6 неща в рамка + картичките, които ще снимам тези дни и т.н.Абе-направо си се фукам...
    Да можех и аз така да се изфукам щях да го направя
    Ама не -и днес се прибрах в 8 после дете вечеря и т.н.Не знам дали ще ми остане време да шия

  11. #146

    Подразбиране

    момичета, моля тези отвас , които са правили картички да дадат малко съвети!
    мисля че ще намеря подходящи модели, но се колебая как да ги оформя.
    пишете на лс и най-добре на мейла!

  12. #147

    Подразбиране

    Ади-Вики, аз направих картички с офис-картончета в различни цветове, ама наблегнах на зелено, жълто и червено.Понеже бродирах в/у златната дмц-панама бродерийките станаха суперски и ги изрязах после с къдрава ножица за плат, картончетата също изрязах по този начин и стана чудесно.после изрязах къдрави лентички от една цветна самозалепваща хартия/като гланцово блокче, ама самозалепващо/и залепих във вид на ромб или квадрат направо в/у бродерийката и готова работата!Оказва се лесно и приятно занимание и не изхвърлих изоБщо материал

  13. #148

    Подразбиране

    Ей, от сутринта се опитвам да вляза и сега успявам...Да се похваля-снощи правихме офицялна презентация на движението във Видин, макър, че работим вече 2 години почти, та на нея направихме базар-нещата се продадоха на 90% и за 15 минтути събрахме 620 лв-горда съм, че съм част от Вас, защото това, което бродирах е по схеми пратени ми още мин. год. от Вас!А днес ни одобриха за една дребнао сума/100лв/която да ползваме за материали , така че -след ниския старт вече спринтираме!!!

  14. #149

    Подразбиране

    Мацки, първата пратка на Милена Чернева от Мездра е при мен-мноооооого целувки-радвам се като малко дете и вече се изфуках-3 гоблена с Дядо Коледа в рамка и снежинки-плетени на 1 кука, както и пеперуди, които са изключително интересни-понеже винаги ми се е искало да мога да плате , ама ме ловят нерви...като ги снимам ще Ви ги пусна да им се насладите.Миленка е украсила с брокат рамките-адмирации и благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Много се радвам че са ти харесали. Времето ми е малко, а снежинките се правят по бързо, затова реших да направя тях.

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •