Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 177
  1. #1

    Подразбиране Заедно с БГ МАМА на Великден?

    Уважаеми дами /и малко господа/, много се надявам тук да е мястото да обявя моето предложение, молба, надежда или както искате да го наречете.Както повечето от Вас знаят, освен, че шия много гоблени, активно участвам в една благотворителна организация-движение на българските майки и съм изключително щастлива от това.Вашата помощ, която ми оказахте във вид на материали-конци, панама, комплекти, схеми и др.за коледния базар беше неоценима. Пиша отново по такъв повод с надеждата да откликнете на такова предложение-искате ли всяка една от нас да избродира по едно малко великденско мотивче и да го донесе на нашия предстоящ великденски базар, който обикновено е в НДК-зала 4, но все-още нямаме дата/вероятно десетина дни преди Великден/?Така ще можем да се запознаем и с повечето наживо, освен това масата с нашите неща/на форума/ ще бъдат обявени като съвместно начинание на видинската група и форума/ на коледния базар обяснявах на всички, че бродериите са благодарение на форума и малко фирми/. Имам тайната мечта това да стане традиция, тъй като и без това не можахме да се организираме да се видим от цялата страна. Базара обикновено е в събота и неделя, ще имаме време и да се опознаем, само няма да ни стигне за приказки...Както съм писала в тема "Вашите истории" за Коледа сме избродирали около 46-48 малки мотивчета, които направо се "изядоха" от хората за нула време.този път отново бродирам, но няма да мога да се справя съвсем сама/ и с още 2 момичета/, защото вече отделяме повече време да ходим в домовете при децата и т.н.Мога да пиша още много, но мисля, че вече съм Ви спечелила за каузата и очаквам отклика Ви и разбира се-мненията Ви !

  2. #2

    Подразбиране

    Чудесна идея!напълно те подкрепям и ти се възхищавам на смелосттта за такива начинания.
    Дори да не мога да дойда, ще направя мотивче и ще ти го изпратя.

    Със сигурност и този базар , ще е успешен!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #3

    Подразбиране

    skorpion,напълно те подкрепям.Ушила съм 5-6 картички за тази цел,но има оше време и ще се увеличат Ако нямям възможност да дойда в София,ще ти ги пратя

  4. #4

    Подразбиране

    Иска ли питане?! С вас съм и още как.За съжаление по това време ще съм извън страната,но ще помогна с каквото мога съобразно времето и възможностите си.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    И аз се присъединявам с удоволствие. Ще напрвя всичко възможно да дойда, защото бих се радвала да се видим. Но не е много сигурно. Напиши пощенски адрес, за да изпратя изработеното, ако не мога да дойда.
    Приветствам идеята.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета, мислех си, че сте бързи, но Вие надминавате всякакви очаквания! Направо ме разплаквате! Сега пускам веднага линк от тази тема в БГ мама, за да се похваля с Вас! Много Ви обичам!!!!

  7. #7

    Подразбиране

    Shte se postaraq i az da prigotwq neshto, a toku wij sym go i donesla w Sofiq
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  8. #8

    Подразбиране

    Аз също искам да изпратя нещо,но имам въпрос-избродираното във вид на картичка или на нещо друго трябва да е,в смисъл какъв трябва да е готовия вид?

  9. #9

    Подразбиране

    Ако бродираш във вид на картичка/имам опит с предишния базар/ цената е по-ниска, макър, че е по-трудоемко. препоръчвам да е във вид 1:4, за да може да се сложи в рамка и тогава е по-скъпичко. давам пример-картичките се продаваха между3 и 5-6 лева, а за бродериите на картина може да се иска 10-15 лв.хората, които не са наясно с бродирането си мислят, че по-големите неща са по-добри. Това е и така и не е. Разбирате ме, така, че , всъщтност-както Ви е по-лесно.Сега ми е малко неудобно да кажа-"Хайде направете нещо пр. 14/14 см. или 12/12 см." горе-долу такива бяха коледните неща, защото купувах такива рамки.

  10. #10

    Подразбиране

    знаете ли ,аз съм нова и във форума и гобленарка, ако мога да се нарека така, но казват че съм сръчна и че не се справям зле. Ще опитам и аз да се включа, инициативата ми харесва.
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  11. #11

    Подразбиране

    ...Още - повече си софиянка и ще дойдеш на базара за помощ и подкрепа...

  12. #12

    Подразбиране

    skorpion, след като прочетох поста ти намерих няколко схемички.
    Ще се постарая да ги направя 14/14 или 12/12. Кажи ми по колко сантиметра да оставя отстрани?
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  13. #13

    Подразбиране

    сега съм в сТресия, та не обещавам, но много ще се постарая, има време.
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  14. #14

    Подразбиране

    анита, толкова са рамките. Ти можеш да бродираш в/у неразграфена панама и тогава няма значение, защото не се виждат линиите на панамата. Зависи каква ти е схемата.Аз си взех малко цветна панама за едни цветя и стана чудесно, за съжаление тя е скъпичка.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Вие само шийте, аз по-нататък ще напиша адреса

Страница 1 от 12 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •