Уважаеми дами /и малко господа/, много се надявам тук да е мястото да обявя моето предложение, молба, надежда или както искате да го наречете.Както повечето от Вас знаят, освен, че шия много гоблени, активно участвам в една благотворителна организация-движение на българските майки и съм изключително щастлива от това.Вашата помощ, която ми оказахте във вид на материали-конци, панама, комплекти, схеми и др.за коледния базар беше неоценима. Пиша отново по такъв повод с надеждата да откликнете на такова предложение-искате ли всяка една от нас да избродира по едно малко великденско мотивче и да го донесе на нашия предстоящ великденски базар, който обикновено е в НДК-зала 4, но все-още нямаме дата/вероятно десетина дни преди Великден/?Така ще можем да се запознаем и с повечето наживо, освен това масата с нашите неща/на форума/ ще бъдат обявени като съвместно начинание на видинската група и форума/ на коледния базар обяснявах на всички, че бродериите са благодарение на форума и малко фирми/. Имам тайната мечта това да стане традиция, тъй като и без това не можахме да се организираме да се видим от цялата страна. Базара обикновено е в събота и неделя, ще имаме време и да се опознаем, само няма да ни стигне за приказки...Както съм писала в тема "Вашите истории" за Коледа сме избродирали около 46-48 малки мотивчета, които направо се "изядоха" от хората за нула време.този път отново бродирам, но няма да мога да се справя съвсем сама/ и с още 2 момичета/, защото вече отделяме повече време да ходим в домовете при децата и т.н.Мога да пиша още много, но мисля, че вече съм Ви спечелила за каузата и очаквам отклика Ви и разбира се-мненията Ви !