Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 177
  1. #151

    Подразбиране

    Ади-Вики-получих гобленчето и картичките-много благодаря-момичета-супер сте!

  2. #152

  3. #153

    Подразбиране

    Значи такааааа-твоето гобленче с коледното пиле отлетя за нула време, после картичките...а снежинките на Атинянка започнаха да топят бройка още като ги показах на момиче4тата преди дни-първо пеперудите...останаха няколко снежинки, но скоро ще ги разпердушиним.Не знам дали да Ви хваля още, че да не Ви пораснат ушите, ама и на миналите базари, каквото и да сте ми пращали /имам предвид всички от форума/- купуваха го най-напред!Сигурно, щото е от все-сърце!Благодаря Ви!Вчера събрахме 310 лв, а мин. седмица-620 лв-не е много, но е достатъчно за нещо хубаво от сърце.

  4. #154

    Подразбиране

    И в София базара е много успешен!Аз успях само 3 малки гобленчета да направя-добре че правих картички с фотошопа-там съм по продуктивна

  5. #155

    Подразбиране

    Чучулига, софийския базар е бил наистина чудесен-все пак е столица, ама да се похваля, че му дадохме силно видинско рамо за втория ден, щото щеше да издъхне без нас-нали сме от влрашко-носим европейски дух!!!

  6. #156

    Подразбиране

    Е така е-хубаво е да дадеш ед но рамо на другарчето

  7. #157

    Подразбиране кипи подготовка за великденския базар

    Започнах по-отрано и с огромно удоволствие показвам какво избоцках като начало!

  8. #158

  9. #159

  10. #160

  11. #161

  12. #162

    Подразбиране

    Всичко е чудесно!
    и не сме те забравили

  13. #163

    Подразбиране

    ако и снимките бяха така добри,знам че сте на линия.Не съм се и съмнявала!!!

  14. #164

    Подразбиране момиченце

    още нещо за базара м/у другото, сори за снимката

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз съм начинаеща,но идеята ми допада и ще пробвам да ушия нещо за празника и да го пратя.

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •