Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Показване на 166 до 177 от 177
  1. #166

    Подразбиране

    Привет момичета,

    СТРАХОТНИ СТЕ НАИСТИНА
    Нещата, които правите наистина са невероятни, а най-хубавото е щастието и усмивките по лицата на дечицата, които успяваме да даряваме.
    В Бургас след успешната акция за изработка и продажба на мартенички, която още продължава, сме планирали и Великденски Благотворителен Базар.
    Спрели сме се на 15,16 и 17ти като дати. Така ще хванем и Цветница, което разширява тематичния диапазон на Базара и се надяваме на по-голям успех.
    Позволих си да пиша при вас /а не само да се вдъхновявам от вашите творби/, за да ви поканя ако имате желание да се включите.
    ето линк към нашата тема

    http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=266799.0

    Предварително ви благодаря и моля да ме извините, че така нахълтах в страхотната ви темичка
    Поздрави

  2. #167

    Подразбиране

    Имаш отговорче в бургаската тема

  3. #168

    Подразбиране

    И аз започнах да правя картички.Като направя няколко ще покажа.Гледам ,че Видин пак е с много гърди напред

  4. #169

    Подразбиране zdravei

    zdraveite moiata strast e da hia gobleni samo mi daite pove4e podrobnosti az nemoga da spia kogato imam goblen za hiene niamam tarpenie da stane gotov

  5. #170

    Подразбиране

    Моята първа порция от картички за Софийския базарЗа пръв път правя картички но мисля, че стават
    http://mi6lence.multiply.com/photos/album/18#14
    http://mi6lence.multiply.com/photos/album/18#13

    tomuhko правим картички или малки гобленчета които се продават на благотворителния базар.Ако искаш може да се включиш

  6. #171

    Подразбиране

    tomuhko ако искаш да се включиш само кажи! И аз правя картички , лесно е !

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от чучулигата Виж мнение
    Моята първа порция от картички за Софийския базарЗа пръв път правя картички но мисля, че стават
    http://mi6lence.multiply.com/photos/album/18#14
    http://mi6lence.multiply.com/photos/album/18#13

    tomuhko правим картички или малки гобленчета които се продават на благотворителния базар.Ако искаш може да се включиш
    dobre no predpo4itam da hia malki gobleni ima niakakvi iziskvania za razmera i koga hte e tova izlojenie kade hte utidat parite ot prodadenite nehta izviniavaite za kupihtata vaprosi no sam nova vav foruma i hte go napravia s goliamo udovolstvie

  8. #173

    Подразбиране

    Не се притеснявай-това са задължителни въпроси на които отговаряме и без да ни питат-работим с домовете за сираци и средствата от този пореден базар на бг мама ще бъдат като цяло за новопостроеното защитено жилище със събрани от фондацията средства и в частност ние-от видин ще водим деца от домовете в ново село и белоградчик на 2 дневна екскурзия в софия със посещение по спец. покана на алфредо торес на софия салса оупън и на др ден-3д кино, ще ги возим в четрото, ще ги водим на мак доналд и изобщо докато ни стигнат паричките.За всяка стотинка освен, че даваме отчет и документи правим всичко прозрачно, за да ни имат доверие всички, които искат да помчогнат . Още нещо важно-нашата фондация има само гръмко име, а иначе се финансираме сами - с наши средства за всичко , което правим и носим на децата.Включват се и традиционно хора и фирми, които вече ни познават и ни имат доверие-пред които сме се доказали.Затова и базарите ни са нашия нетрадиционен начин за събиране на средства, да не забравяме, че живеем в доста бедна страна и се срамуваме да търсим средства от хората, които всъщност трябва да се заслужат...

  9. #174

    Подразбиране

    еи момичета това е добре а някоя от вас може ли да ми помогне да намерия надомна работа а за базара ште чакам да ми кажете кога ште баде погнете ми ако можете

  10. #175

    Подразбиране

    Не разбирам какво имаш предвид под надомна работа-дали аз не съм написала достатъчно прозрачно целите на организацията ни и действията ни или ти нещо си объркала?

  11. #176

    Подразбиране

    Всъщност-извинявай, че ще бъда откровена "до болка", но разгледах темите в които си писала и май изобщо не са за нашия форум.отдели време и виж ние от какво се интересуваме. комерсиалната страна на нещата са в други сайтове!

  12. #177

    Подразбиране

    Реклама:
    време е да пиша какво сътворихме видинската група на ДБМ със събраните парички от този великденски базар:както писах и преди по покана на Алфредо Торес и съпругата му заведохме 10 деца от дома в Ново село и 10 от Белоградчик на София салса оупън на 19 април, през деня имахме среща с Офф роуд група, които освен, че показваха на децата с какво се занимават бяха изключително любезни да ни се доверят и помогнаха за спането и храната на децата, които бяха настанени по 2 в самостоятелни стаи в х-л Шипка и се чувстваха страхотно-като големи хора.На другия ден ги водихме на 3д кино в МОЛ София и после на МакДоналд, рано сутринта преди това, понеже беше Цветница ги водихме да запалят по свещичка в Света Неделя.Мога много дълго да разказвам, но тук е мястото да кажа, че част от тази радост е и благодарение на Вас, които за пореден път ми изпратихте чудесни бродирани неща, а хората, които пазаруваха от нас вече знаят за помощта и на жените от този форум! Най-важни са детските звезди в очичките-това целим с всяка наша акция.Благодаря Ви отново за чудесните моменти и за доверието!

Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •