Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 34
  1. #16

    Подразбиране

    Ето и последните ми творби.Току що им сложих рамки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    И още двечки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Ееее най сетне след 3 годишни мъки и доста неща ушити между другото наи-накрая да го покажа вече готов последния ми гоблен.Нямаше ме около 3 месеца и като няма интернет виж как можело да се шие и бързо ,ама всички вие много ми липсвахте .Сега се чудя какво да захвана.Исках да шия Наслада ама след като видях някои неуспехи направо незнам дали да го почвам.Може би ще захвана Рождения ден на -Гобленсет.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Всъщност много не ми харесва как се получи ама горе-долу става.Много не са подбрани цветовете ,но сум го купувала готов преди доста години .

  5. #20

    Подразбиране

    Децата са вече готови и токущо окъпани и се приготвят за рамка ,но ще видим кога ще успея да ги занеса до ателието.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    А това уших вчера за подарък,мисля ,че се получи добре.Малко са тъмнички снимките ,но са правени в банята и са мокри самите гоблени
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Smile Снежка

    Ето вече готовия часовник -подарък готов.Остава да намеря и подходящ на големина действащ ,за да монтирам този .Когато го направя ще го покажа .И на мен ми е любопитно как ще се получи,но важното е да намеря толкова голям все пак и разбира се да успея да го монтирам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Момичета бързам да се похваля и с последния готов подарък /засега/завършен преди няколко минути.Тези дни ми махат гипса и ще го занеса и за рамка и тогава ще го покажа пак.Мисля ,че се получи много добре,поне според мен .Аз съм доволна ,надявам се ,че ще хареса и на мъжа ми.Все пак подаръка е за него.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Ето го и часовника вече монтиран.Мисля ,че се получи добре.Надявам се да ви хареса и на вас
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    А това е нещо набързо естествено пак за подарък.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Това са подаръците в рамки,пак мое производство .В смисъл монтажа де.Малко са лоши снимките -сори
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Ето ги и в рамки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Това е коледния подарък за племеницата ,която обожава заяц-волк
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    А пък това е моят коледен подарък ,ама още не е довършен,че не ми е останала време точно за него
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Това енещо което съм показвала ,но снимката беше много лоша и затова я показвам пак.Тя ми е любимката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •