Показване на 1 до 15 от 59

Hybrid View

  1. #1

    Smile

    От както открих форума,май съм повече време пред компютъра,но и за гоблена намирам време

  2. #2

    Подразбиране

    Лети,нека всеки си говори каквото иска. Когато преди18 г дойдохме да живеем в Карлово аз шиех Тайната вечеря . Вблока ме имаха като изкопаемо--тогава всички плетяха основно блузи и някои на една кука. Чула съм какво ли не за заниманието си ,но постепенно народът се зариби с гоблени и беше като някаква общност--всеки носеше ,показваше издирваше или се събирахме на кафе да шием. шиенето най-не вървеше но обменяхме много мнения. Постепенно много хора се преместиха -сега животът е такъв. От известно време и аз имам двор и наистина е много приятно да се шие отвън--а кой каквото иска да си мисли. И аз не съм съгласна с мненията на някои съседи и познати това е тяхно право . Дори съм чувала---Престани и за ядене не стават . Щом имам подкрепата на близките си и те ме окуражават да върша това което ми е приятно -другите не ме интересуват. Освен това съм безработна и гоблените и ФОРУМЪТ са връзката ми със съмишленици

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •