Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 59
  1. #16

    Подразбиране

    Честно казано откакто открих този форум ми се случва доста често да се заседявам много често и пред компютъра вместо да шия .Като гледам какви красоти шиете ви се радвам и възхищавам от цялото си сърце . Като си харесам нещо си го свалям с тенденция след време да си го зашия и само показвам на съпруга ми вашите красоти

  2. #17

    Подразбиране

    Аз в последно време стоя повече пред компютъра отколкото пред гоблена ,май без да искам пренасочих хобито си в друга посока.Но от време на време естествено шия по малко за да не забравя как се шие .Понякога ме е яд че не мога да намеря време за моето хоби ,но аз по принцип не обичам да се занимавам само с едно и също нещо обичам разнообразието примерно един час пред гоблена и четири пред компютъра а и през четири дена ходя на работа и пак нямам време за шиене.Имам една позната която шие по 12 часа на ден тя шие от три години и ако знаете колко гоблена е ушила половината от нас нямат толкова , като отида при нея изпитвам такъв срам от себе си като ме попита дали съм завършила започнатия от мене голлен понеже тя нейния го била завъшила и започва друг.

  3. #18

    Подразбиране

    Да ви кажа честно иаз се заседявах повече във форума,но сега влизам само 1-2 седмично.Ами то си е жива краста!Но не бих си представила как мога с гоблен в ръка да седя пред компа!

  4. #19

    Подразбиране

    Аз никога не съм се притеснявала да кажа какво е хобито ми, защото повече от моите приятелки и колежки също шият.Имах една позната ,която казваше:"Чудя се как си бодете очите за тия цветни парцали, като има готови картини".Аз обаче и давам зелена светлина, защото сътвореното от ръцете ми и с много търпение и любов има кой да ми го оцени у дома .А и най- важно е , че мен ме радва....Така , че шийте и не му мислете.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  5. #20

    Подразбиране

    Здравийте отново. Два дена компютърът ми не работеше и се чувствах страшно зле. Вмомента не смея да го изключа защото има някякъв проблем и трудно тръгва отново но съм щастлива че пак със с всички вас--това си е не по-малка болест от шиенето на гоблени. Veni, въобще не се притеснявай от познатата си--всеки шие когато и колкото иска .Все пак това е творческо хоби и се шие за удоволствие. Аз като ги имам толкова много-не мога всички да наредя по стените и стоят в торби в гардероба. Бройка не се гони-няма смисъл. с най-сърдечен поздрав.

  6. #21

    Post

    Здравейте!
    Аз не се срамувам да кажа че шия гоблени - има хора, който се подиграват има и такива, който се възхищават,но то...
    И аз като повечето от вас се заседявам повече пред компа, но имам дъщеря, която ме изгонва за да седне тя и нещата се оправят - аз грабвам иглата.Не съм ушила много гоблени ,но всичко е по стените и в рамки и е моята голяма гордост
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте, Аз щия гоблени от доста години и сред познаните си имам които ми се радват на гоблените, други злорадстват но, в крайна сметка не им обръщам внимание, защото не плащам данък обществено мнение.Важното е че аз се чувствам удовлетворена от работат си. Откато открих форума научих много неща и открих различни видове гоблени , а не само на Вилер. Обикновенно влизам във форума през работно време, когато имам и малко свободно време , а в къщи повече бродирам, защото до комлютъра рядко се добирам.
    Радвам се че отрих форума и искам да ви кажа ,че вие ме зареждате с много положителна енергия.
    Благодаря Ви че Ви има момичета. Откакто открих сайта влизам всеки ден и се радвам на Вашите творения.Шия гоблени от 15 години, но нямам много време.Това ме правя щастлива.

  8. #23

    Подразбиране

    Дано не ви прозвучи пресилено ,но наистина форумът ме зарежда с енергия, дава ми емоции и бих казала живот. Вече писах че не работя а всичките ми приятелки са на работа -така контактите ни са по-рядко ифорумът до някъде запълва тяхната липса. А и научих доста неща за нови фирми и видове гоблени. Основно съм шила Вилер- оригинал и на Казанлък, на една плевенска фирма много симпатични малки пейзажи, на Солария и Гинокардия.Май за друго не се сещам.

  9. #24

    Подразбиране

    Да ви кажа честно ,аз съм повече с бродерията.Тук също ми е адски интересно и приятно ,но желанието ми да видя завършено
    творението си е по-голямо .

  10. #25

    Подразбиране

    Гоблените са ми начин на живот и определено са пред компютъра.Ходя на работа и само тук влизам във форума.Вечер почти нищо не е в състояние да ми попречи да извадя гоблена.Понякога го изваждам бодвам един конец и с нежелание го прибирам.

  11. #26

    Подразбиране

    Откакто ви открих май повече се застоявам пред компютъра. Но това не е лошо , защото открих много нови приятели и нови гоблени, които ми се иска да ушия. Намирам време и за гоблена, когато дъщеря ми иска да рисува на компютъра. Вие ме запалихте да се отдам отново на любимото занимание-гоблена. А и толкова нови неща научих... Благодаря ви , мили приятели съфорумци, че ви има!

  12. #27

    Подразбиране

    Аз определено съм на настроения-някога компа печели, друг път гоблена повече внимание.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  13. #28

    Thumbs up

    в бургас има изложба на гоблени в меден рудник. [ ]

  14. #29

    Подразбиране

    Аз също съм от тези , които по време на работа влизат във форума. Така че в къщи след 8 часа гледане в екрана просто нямам желание да сядам на компа. То като че ли ако имах , щеше някой да ме пусне да се доредя.
    В крайна сметка ми остава само да шия , а аз и за друго не искам да чуя.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    че денонощието има само 24h.времето все не ми стига на компа сядам само когато се уредя а за бродиране ми остава все по-малко време,защото ми е приятно сред вас,а и с някои от вас вече ходих и на и не се срамувайте от хобито си,който не го харесва няма вкус

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •