Сладури, от както съм открила този форум като че ли по-често в свободното си време(което и без това е чудовищно малко!) се заседявам на компютъра, а не на гоблена....и после какво ще ви показвам като лично творчество? Все има нещо интересно, нови теми или някой е написал нещо към мое изказване.Не само аз, ами и дъщеря ми търчи да чете и да гледа! Вие как успявате да комбинирате двете удоволствия?
Най-много се кефя от това, че ви намерих...преди все криех, че бродирам...повечето ми приятелки ми се смееха...това било загуба на време, те като се пенсионирали тогава...Имаме двор и там ме е срам да изляза да бродирам, които мине по улицата, ме гледа все едно съм "полезно изкопаемо" !
Мъжът ми само ми се кара, че вкъщи светлината е изкуствена и слаба, че ще си разваля очите, да изляза вън и да си шия спокойно....ама мен малко ме е срам, защото всички ме гледат подигравателно.Около нас някакви фитнес зали, хората тръгнали да спортуват, пък аз с гоблена...Понякога се чувствам като...бабичка..., въпреки че ноември навърших 33.
Но, сега съм щастлива, защото намерих мнооооооооооооого съмишленички във ваше лице!Обичам ви!