Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 59
  1. #31

    Подразбиране

    Обичам да стоя на компютъра , но намирам време и за шиене.
    katya ivanova

  2. #32

    Подразбиране

    И аз обичам да стоя пред компютъра,защото научавам много от всички вас,а и получавам страхотен стимул за шиене.

  3. #33

    Подразбиране

    Здравейте, малко късно се включвам, но отскоро ви намерих. И май оттогава не мога да хвана гоблена. Не знам как успявате вие? Поздравявам ви

  4. #34

    Подразбиране

    А между другото. В Сливен си мисля, че ако изляза навън да шия може да ме гледат като извънземно, но през лятото бях в Пловдив и там видях едно момиченце да шие в един парк и на никой не му правеше кой знае какво впечатление. Нямаше погледи от сорта "Я виж една луда девойка". Това страшно ме накефи. Но не знам как ще изглеждам аз в нашия парк. Не че ми пука, но и едва ли ще ми остане време от щихото ми

  5. #35

    Подразбиране

    бродирам от много години, но едва когато открих този форум, разбрах колко малко знам и колко много мога още да науча за това прекрасно изкуство. Добре, че докато съм на работа, мога да хвърлям по някое око на новите неща из форума - влизам си вътре и ако ми остане някоя свободна минута - разглеждам. В къщи трудно се докопвам до компа, но затова пък гобленът напредва. Така, макар и по неволя, нещата се съчетават много добре и се намира време за всичко.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  6. #36

    Подразбиране

    И на мен все по рядко ми остава време да шия от компютъра и от децата. Но издебвам свободните моменти и сядам да направя поне 2-3 реда от гоблена. А сега в момента шия страхотен гоблен.

  7. #37

    Подразбиране

    Аз пък откакто открих форума много,много рядко шия!За съжаление!Ама какво да правя като сред вас ми е толкова приятно!

  8. #38

    Подразбиране

    Откакто ви открих няма откъсване от компа.С домашните сме се разбрали да се редуваме,иначе няма спасение,не мога да се доредя.Всеки ден влизам в сайта и всеки ден откривам нещо ново.А колкото до гоблените напоследък нямам време за шиене, но чакам да ме хване мерака и тогава няма спиране.

  9. #39

    Подразбиране

    Имам си време и за двете. Сутрин след като нахраня децата си правя кафе и сядам пред компютъра, като на тях им пускав някое филмче да гледат. А, следобед докато спят, бродирам. Изобщо не се притеснявам от факта, че шия и не се крия от никой. Та това си е талант, даже много хора искат да ги науча.

  10. #40

    Подразбиране !?

    Аз съм много щастлива,че преди почти две години дъщеря ми ми показа форума.До тогава не можех и да пускам компютъра,а камо ли да свалям схеми и да обикалям други линкове.Естествено, запознах се с много приятели, с някои се и видяхме, а и никога не съм предполагала какво огромно количество от гоблени може да съществува.Засега компютърът печели пред гоблените,но ще се опитам да ги балансирам,че страшно много време седя в мрежата.

  11. #41

    Подразбиране

    Предпочитам гоблена, но и за компютъра намирам време.

  12. #42

    Подразбиране

    Аз съм и за двете.Преди вечеря съм във форума,а след това на гоблена.

  13. #43

    Post

    Откакто имаме Интернет надделява компютърът,но намирам време и за гоблена.Радвам се,че съществува този форум,в който намирам много съмишленици.Защото в новия ми дом,този на съпруга ми,ме гледат като"полезно изкопаемо"като си шия гоблена,ама на мен хич не ми пука,проблемът си е техен. Успех на всички!

  14. #44

    Подразбиране

    От момента в който открих сайта за гоблени ми се събуди желанието да бродирам. Имаше един период от 4-5 години дето почти не хващах иглата. Открих колко много нови неща има, открих нови приятели.
    В крайна сметка първо компа, после гоблена

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудя се на тези хора които намират шиенето на гоблени за "косене на нерви"напротив за мен това е най - голямото удоволдствие .Съчетавам стоенето пред компютъра с шиенето.Когато се уморя от стоене на едно място сядам да поиграя карти онлайн-белот.Това са моите две най -любими занимания.Радвам се че ви открих.

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •