Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 59 от 59
  1. #46

    Подразбиране

    През 2006г. открих за себе си гобленарското изкуство, а то повлече след себе си и форума. От тогава може да не шия всекидневно, но задължително съм сред красотите, които показвате.

  2. #47

    Подразбиране

    Аз да си призная, по-голяма част от свободното си време стоя пред компютъра, а не пред гоблена, а относно това какво ще си помислят хората, хич не ме е грижа. Може би поради това и никой не "смее" да ми каже нещо отрицателно за хобито ми.

  3. #48

    Подразбиране

    Честно казано, едното води за ръка другото. След работа, за отмора сядам на компютъра. Общуването ми с вас така ме зарежда,че не след дълго се захващам с гоблена. Е, между другото се старая да изпълнявам и домакинските си задължения/ надявам се, че се справям добре .....или семейството ми е търпеливо/

  4. #49

    Подразбиране

    Вися на компютъра когато съм на работа, вкъщи шия

  5. #50

    Подразбиране

    Ами нали не работя в момента и май повечко седя и разглеждам красотите тук,вместо да шия.

  6. #51

    Подразбиране

    И аз май отделям повече време на компа,но пък ми е интересно и така си отпочивам в края на деня

  7. #52

    Подразбиране

    Вечер трудно се дореждам до компа от мъжете у нас. Сина ми като излезе сяда баща му. Той има регистрация в един форум за коли и там както и ние тук си пишат разни глупости за коли и ремонти. Всеки с интересите си. За това рядко сядам у нас. А ако съм си взела гобленчето, дори да няма никой на компа не се сещам да седна. Залисвам се в шиенето и броенето и слушам телевизора.

  8. #53

    Подразбиране

    И гобленът и компютъра.Когато ми бяха малки децата шиех по цели нощи и мерех температури/когато боледуваха/.Когато пораснаха - шиех пак по цели нощи и чаках да се приберат.Вече са големи мъже и пак шия до сред нощите и чакам да се обадят било по телефона, било по компютъра.
    Завършвайки се сехих - обичаха да шия, че да не се карам.

  9. #54

    Подразбиране

    и от двете по малко
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  10. #55

    Подразбиране

    От скоро сядам пред компютъра,но толкова ми е забавно с вас, че си забравих гоблена.

  11. #56

    Подразбиране

    Хей, Лети! Как ще ти е неудобно да шиеш на двора?! Че аз излизам направо в градинките по пързалките - вадя гоблена и ...кой каквото ще да си мисли. Еми докато разхождам децата... да няма да си губя времето я! Имам си гоблен 'за вкъщи', опънат на голяма рамка, имам си и за пързалките . Обикновено шия нещо дребно или не чак толкова дребно на кръстче. Вадя конците, ножиците, всичко и не ми пука.
    Понякога събирам момиченцата да ме зяпат

    Иначе за компютъра какво да кажа... ... Ако шиех вместо да зяпам, сега щях да имам 3-4 готови гоблена...
    Редактирано от Shanni : 11.09.2010 в 14:36.
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  12. #57

    Подразбиране

    Напоследък компютърът.За гоблени почти не ми остава време....
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  13. #58

    Подразбиране

    и аз деля времето си между едното и другото, вече не знам кой е победител в борбата. Сутрин, докато децата ги няма, ровичкам тук-там, вместо да си гледам счетоводството , после шия, докато помагам на щерката да учи (бивш учител съм), после пак за малко на компютъра, преди да отида на фермата, но върна ли се един път от там, гобленът е над всичко. Та, ако мога да обощя "счетоводно", 50 % от времето ми е за гоблена, 50 % - за компютъра, а децата, съпругът, къщата, фермата, счетоводството на фермата,свекърът и свекървата са някъде вътре в тези проценти в невъобразима компилация, която само подслажда очакването на това кога ще дойде време да шия. Да е жива и здрава свекървата все пак, че много помага

  14. #59

    Smile

    Реклама:
    Аз стоя на компа повече през деня, защото работата ми го позволява. Заедно със служебните задължения на компютъра следя и вашите постижения. Шия отдавна и до скоро си мислех, че това занимание е доста немодерно вече, макар че на мен ми доставя удоволствие. Във Форума се регистрирах някакси плахо, но сега не съжалявам. Видях толкова много и различни гоблени, че човек трудно би могъл да се реши какво точно да си ушие. Що се отнася до вечерите - те са великолепен релакс с гобленче в ръка

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •