Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 86
  1. #16

    Подразбиране

    Това са моите молитви-и двата са за подарък.И Малката Мадона , която имам от Веска Илиева!снимките не са много добри, но така излязоха.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Понеже не показвам етапи, ще си разреша тук да покажа какво шия в момента и какво имам за довършване.Първият ми изпрати едно много мило момиче от форума.Безкрайно благодаря на Rosssi.Вторият е една вилерова икона, за която просто нямам очи да я довърша.Надявам се на почивки да успея.И третият е щампа-преди години го купих за майка си, но бързо й мина желанието и сега чака мен за довършване.Не можах да кача Мостар-той е на половина ушит.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    fuentemajor,мисля,че най-после успях да прикача снимката на гоблена.
    Lucy, благодаря за оценката и пожеланията!Здравето и дълголетието са много важни за една гобленарка,за да осъществи мечтите си!
    Ваня,похвалата на едно толкова красиво момиче е щастие за мен!А и Пещера много си я обичам!
    Съжалявам, че имам икони, които съм подарила преди да ги снимам.Нямам ги дори като архив!
    На всички желая красиви гоблени!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Няколко картички за Св Валентин.Това са първи опити!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Вече е готов и в рамка гобленът от Роси.Пускам две снимки заради осветлението.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Добро утро! Да покажа две завършени гобленчета,които отдавна си чакаха реда!Не са прани и гладени, че ще си стоят без рамки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    JТова е малка част от подаръците за празниците
    Редактирано от lari : 27.12.2009 в 19:49.

  8. #23

    Подразбиране

    Не прикачих снимките по правилата,но не успях-може модераторите да ги изтрият!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    Лелееее, какви красиви творби!!!

  11. #26

    Подразбиране

    Зашеметяваща колекция! Коледните ти минита са с прелестни рамчици!

  12. #27

    Подразбиране

    Благодаря ,момичета!Снимката на Почаевската икона не е добра-цветовете са наситени ,но тук е излязла твърде бледо!

  13. #28

  14. #29

    Подразбиране

    Не съм толкова сръчна да направя рамкитеКупих ги от Т-маркета в Пловдив.Дъщеря ми не ги хареса,че били претрупани,но аз мисля,че за тези празници е добре да са весели!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е последният ми подарък за Новата година ,заминал за Лондон!Снимката не е много добра![URL=http://keep4u.ru/full/a46191406add8b60b407ceca471932bd.html]

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •